Зубная паста «Гелевая»Новая Жизнь с кальциемЗубная паста «Актив»Зубная паста С Голубой Глиной

Зубна паста «Актив» Нове Життя з кальціем Зубная паста «Гелева» Зубна паста З Блакитний Глиною
Ще зовсім недавно основним завданням зубної пасти було допомагати щітці очищати зуби від нальоту. Сьогодні, завдяки лабораторним дослідженням і застосування сучасних біохімічних технологій її функції значно розширилися. За допомогою зубної пасти проводиться не тільки очищення зубів, а також надається лікувально — профілактичну дію на порожнину рота. Адже порожнину рота потребує щоденного і комплексному догляді, саме тому компанія Нове Життя розробила багатофункціональні зубні пасти. Це зубні пасти «Актив», «З Кальцієм», «Гелева» і «С Блакитний Глиною». Всі ці зубні пасти створені з натуральних компонентів, вони не тільки допоможуть боротися з карієсом, сприяючи відбілювання зубів, але і захищати ясна від пародонтозу, а так само запобігають утворенню бактерій і грибків, які є основною причиною появи неприємного запаху.

Зубна паста «Актив» максимально очищає і полірує поверхню емалі, не ушкоджуючи її структуру освітлює колір зубів. Ефірні олії м’яти і лайма, які входять до складу зубної пасти, перешкоджають запаленню ясен, знижують їх кровоточивість і освіжають подих. А колоїдної срібло має протизапальну й антисептичну дію, завдяки чому руйнує середовище проживання патогенних бактерій, відновлюючи баланс мікрофлори порожнини рота.

Активні природні компоненти зубної пасти Нове Життя з кальцієм захищають зуби від агресивного середовища (гарячого і холодного), цитрат кальціяоказивает зміцнює дію на зубну емаль і усуває мікротріщини. Природний ультра дрібнозернистий абразивний компонент діоксид кремнію сприяють ефективного відбілювання і дбайливому видаленню зубного нальоту.

Зубна паста «Гелева» — це делікатний догляд за порожниною рота. Висока концентрація рослинних екстрактів сприяє відновленню місцевого імунітету, стимулює регенерацію тканин пародонта і забезпечує повноцінне живлення тканин, знімає запалення. Папаин розщеплює білкову основу пофарбованого нальоту, дозволяючи видаляти його без втручання абразивів. Ця паста рекомендована при підвищеній чутливості зубів, а також для застосування під час і / або після проведення процедур відбілювання зубів.

Зубна паста З Блакитною Глиною дбайливо очищає і вибілює зуби повертаючи їм блиск і природну білизну, не порушуючи при цьому захисний шар зубної емалі. Блакитна глина містить мінеральні солі та мікроелементи, за допомогою яких живить і зміцнює тканину пародонту знижуючи цим загрозу появи карієсу. Хтозна в складі зубної пасти нейтралізує патогенні мікроорганізми, що розмножуються в порожнині рота, має виражену регенерує дією, відновлює пошкоджені ділянки слизових, знімає набряклість, кровоточивість ясен. А вітамінний комплекс (А, Е, С) сприяє підтримці здорової м’язової і кісткової системи, завдяки яким формується правильна структура зубів і сильні ясна.

Зубні пасти Нове Життя це повноцінна і абсолютний захист ясен і емалі подарована самою природою!

secretaryГігієнаЗубна паста «Актив» Нове Життя з кальціем Зубная паста «Гелева» Зубна паста З Блакитний Глиною Ще зовсім недавно основним завданням зубної пасти було допомагати щітці очищати зуби від нальоту. Сьогодні, завдяки лабораторним дослідженням і застосування сучасних біохімічних технологій її функції значно розширилися. За допомогою зубної пасти проводиться не тільки очищення...Дієтичні добавки і натуральна косметика