Форма випуску: 30 мл.
склад:
живокосту екстракт рідкий.
показання:
надає регенеруючу, знеболюючу, протизапальну, кровоспинну і обволікаючу дію. Містить калій, кальцій, фосфор. Алкалоїд алантоїн, що міститься в коренях рослини, сприяє зрощенню кісток, стимулює природну регенерацію клітин. Живокост прискорює відновлення тканин, тому його використовують при загоєнні, опіках, переларадикулітмах, ударах, травмах, радикулітах, ушкодженнях зв’язок, бурсити. При лікуванні остеоартриту, подагри, поліартриту, остеохондрозу хребта, ревматоїдного артриту доцільно розтирання і компреси, приготовані на основі екстракту живокосту.
Екстракт живокосту сприяє підвищенню апетиту, застосовується при розладах травлення, виразкових захворюваннях шлунково-кишкового тракту, колітах, кишкових і шлункових кровотечах. Рекомендований для зниження больового симптому при онкологічних захворюваннях. Екстракт живокосту знижує артеріальний тиск, посилює перистальтику кишечника при запорах. Як обволікаючий засіб вживається при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, туберкульозі.
Екстракт живокосту широко застосовується зовнішньо як ранозагоювальний засіб, у вигляді полоскань — при ангінах, стоматитах, фарингітах, надає позитивний ефект на стан волосся і шкіри голови.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Для полоскань, зрошень, компресів — 20-30 крапель на склянку теплої води. Для зміцнення волосся — втерти в шкіру голови і залишити на 20 хв.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі +5 о +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість. Не рекомендується при низькому артеріальному тиску, вагітним і годуючим жінкам.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИартрит,виразка,зібій,коліт,опіки,остеохондроз,перелами,подагра,поліартрит,радикуліт,травлення,туберкульоз Форма випуску: 30 мл. склад: живокосту екстракт рідкий. показання: надає регенеруючу, знеболюючу, протизапальну, кровоспинну і обволікаючу дію. Містить калій, кальцій, фосфор. Алкалоїд алантоїн, що міститься в коренях рослини, сприяє зрощенню кісток, стимулює природну регенерацію клітин. Живокост прискорює відновлення тканин, тому його використовують при загоєнні, опіках, переларадикулітмах, ударах, травмах, радикулітах, ушкодженнях зв'язок, бурсити. При лікуванні...Дієтичні добавки і натуральна косметика