Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад:

 

бурштинова кислота, вітамінний премікс 994, аскорбінова кислота, МКЦ.

 

показання:

 

потужне вітамінний засіб для клітинного харчування і підвищення енергетики клітин мозку і серцевого м’яза, зміцнення судинної стінки, профілактики атеросклерозу судин. Сприяє засвоєнню кисню клітинами особливо при великих фізичних навантаженнях, стресах, хронічному кисневому голодуванні серця, головного мозку.

 

Рекомендації щодо застосування:

 

по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

 

Терміни та умови зберігання:

 

36 місяців при температурі до +25 о С

 

Протипоказання:

 

індивідуальна непереносимість компонентів.

 

опис:

 

властивості КОМПОНЕНТІВ
Янтарна кислота стимулює вироблення енергії в клітинах (АТФ), підсилює клітинне дихання, сприяє засвоєнню кисню клітинами, що дозволяє призначати її при великих фізичних навантаженнях, ішемії (хронічному кисневому голодуванні) серця, головного мозку, внутрішньоутробної гіпоксії плода. Нормалізує роботу нервової системи, протидіє стресам. Знешкоджує вільні радикали, має потужну антиоксидантну дію. Значно покращує роботу мозку, нирок, печінки, стабілізує роботу серця, покращує мікроциркуляцію крові. Перешкоджає виникненню пухлин і гальмує зростання вже виникли, зміцнює імунітет, особливо щодо вірусних інфекцій. Нейтралізує велике число отрут, в тому числі нікотин, алкоголь, наркотики, купірує токсична дія анестетиків, протисудомних, протитуберкульозних засобів, гормонів, серцевих глікозидів. Гальмує запальні і алергічні процеси.
           Вітамінний премікс 994:
           Вітамін Е (токоферолу ацетат) необхідний для регенерації тканин, профілактики мастопатії і передменструального синдрому. Забезпечує нормальну згортання крові і загоєння ран; сприяє попередженню катаракти; знімає судоми ніг; зміцнює стінки вен і капілярів; запобігає анемії. Як антиоксидант захищає клітини від ушкодження, сповільнюючи окислення ліпідів і формування вільних радикалів, сприяє засвоєнню вітаміну А, уповільнює старіння, запобігає появі старечої пігментації, бере участь у формуванні колагену, еластину, синтезі статевих гормонів і в розвитку плаценти.
           Вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) регулює роботу нервової системи, органів травлення, нормалізує вуглеводний обмін.
           Вітамін В2 (рибофлавіну гідрохлорид) бере участь у синтезі гемоглобіну, регулює жировий і білковий обмін, зберігає здорової шкіру, захищає сітківку. Необхідний для збереження в організмі вітаміну В6 і заліза.
           Вітамін В3 (ніацин) існує у вигляді нікотинової кислоти і нікотинаміду, входить до складу ферментів, відіграє величезну роль в окислювально-відновних процесах в клітинах. Потрібен для здоров’я нервової системи і шкіри, синтезу статевих гормонів. Допомагає підтримувати нормальний кровообіг, розширює капіляри, сприяє виведенню з крові холестерину.
           Вітамін В5 (кальцію пантотенат, пантотенова кислота) бере участь у вуглеводному і жировому обміні, підвищує стійкість організму до фізичних і розумових навантажень, стресів, грає важливу роль в регуляції імунітету, попереджає розвиток алергії.
           Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) необхідний для нормальної роботи нервової і серцево-судинної системи, бере активну участь в обміні амінокислот, стимулює утворення еритроцитів, покращує стан зубів, ясен.
           Вітамін В12 (ціанкоболамін) бере участь у синтезі нуклеїнових кислот і холіну, стимулює зростання, нормальне кровотворення і дозрівання еритроцитів, нормалізує функції печінки і стан нервової системи, зменшує відкладення жиру у внутрішніх органах.
           Вітамін В9 (фолієва кислота) стимулює кровотворення, поліпшує роботу кишечника, відіграє основну роль у процесах росту і розмноження клітин.
           Біотин (вітамін Н) сприяє засвоєнню глюкози клітинами нервової системи, містить сірку і доставляє її волоссю, нігтям і шкірі. Сірка бере участь у синтезі білка — колагену, що визначає структуру шкіри; має здатність захищати шкіру від згубного впливу навколишнього середовища, уповільнює процеси старіння.
           Аскорбінова кислота (вітамін С) підвищує імунний захист, стимулює вироблення гормонів, нейропептидів, за допомогою яких передаються всі наші відчуття і емоції. Цей вітамін розносить по клітинах організму солі сірчаної кислоти. Якщо цих солей не вистачає, в сполучної тканини виникають мікроскопічні розриви, що найчастіше проявляється в кровоточивості ясен, мікротріщинах судин і погано гояться ранах. Також вітамін С вивільняє залізо зі стінок кишечника і жовчі і доставляє його в кров, що необхідно для подальшого синтезу гемоглобіну. Поряд з вітамінами А, Е і селеном, належить до найважливіших антиоксидантів в боротьбі з вільними радикалами.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад:   бурштинова кислота, вітамінний премікс 994, аскорбінова кислота, МКЦ.   показання:   потужне вітамінний засіб для клітинного харчування і підвищення енергетики клітин мозку і серцевого м'яза, зміцнення судинної стінки, профілактики атеросклерозу судин. Сприяє засвоєнню кисню клітинами особливо при великих фізичних навантаженнях, стресах, хронічному кисневому голодуванні серця, головного мозку.   Рекомендації щодо...Дієтичні добавки і натуральна косметика