Brazaluk-s.jpg
Завідувач кафедри біохімії та фармацевтичної хімії Дніпропетровської медичної академії, доктор біологічних наук Дійсний член УАН Професор Бразалук Олександр Захарович

В останні роки спостерігається стійке погіршення здоров’я нашого населення. Багато вчених світу пов’язують цю проблему з цілим рядом чинників: дефіцитом життєво важливих поживних речовин для організму людини, несприятливою екологією, стресами.

В умовах, що склалися в якості ефективного шляху вирішення проблеми, пов’язаної з необхідністю корекції харчового раціону, ряд провідних вчених світу рекомендують широке впровадження дієтичних добавок і використання натуральної косметики.

Що ж таке дієтичні добавки?

Дієтичні добавки — це речовини або їх суміші, які надають раціону харчування лікувальні або лікувально-профілактичні властивості.

Більшість з них виготовляється з лікарської рослинної сировини. Появі їх сприяли інноваційні технології, які дозволили задовольняти потреби людини в незамінних речовинах. Дієтичні добавки містять вітаміни або їх попередники, наприклад, бета-каротин, омега-3 поліненасичені жирні кислоти, мінеральні речовини, мікро- і макроелементи: залізо, кальцій, селен, цинк, йод, фтор, а також деякі амінокислоти, моно-, дисахариди і т.д. Поява добавок закономірно, так як жителі промислово розвинених країн харчуються в основному очищеними, рафінованими, консервованими, хімічно обробленими продуктами, які не тільки бідні поживними біологічно активними речовинами, а й додатково містять синтетичні харчові добавки (консерванти, барвники, ароматизатори).

Використання лікарської рослинної сировини для виготовлення дієтичних харчових добавок цілком виправдано і традиційно, тому що підтверджено багатовіковим досвідом народу і науковими дослідженнями останніх десятиліть.

Дієтичні добавки Компанії «ЛІДЕР-ГРУП» КС «НОВЕ ЖИТТЯ» — це натуральні продукти найвищої якості, що містять активні інгредієнти рослинного походження, композитної рецептури. У них сконцентровані цілі комплекси життєво необхідних для людини речовин. Усуваючи причини, що викликають гострі і хронічні порушення життєдіяльності організму, можливо ефективно вирішувати проблеми профілактики і комплексного лікування багатьох захворювань, прискорити реабілітацію після важких хвороб і операцій.

Хотілося б дати високу оцінку наукової спільноти до запроваджуваних на підприємстві «ЛІДЕР-ГРУП» КС «НОВЕ ЖИТТЯ» інтелектуальним і технологічних нововведень, відповідним європейським стандартам. Всі продукти відрізняються високою якістю і відповідають найвищим вимогам, пройшли гігієнічну експертизу в Міністерстві охорони здоров’я України з метою гарантії ефективності їх використання населенням.

Зазначу багаторічну системну роботу, вивірену стратегію розвитку і заслужену репутацію. Фахівці компанії з’єднали високоякісне рослинна сировина та новітні технології виробництва, що дозволяють в результаті отримати заявлені ефекти.

Хочу побажати компанії «ЛІДЕР-ГРУП» КС «НОВЕ ЖИТТЯ» динамічного розвитку і процвітання на її нелегкому, але дуже важливому для всіх нас шляху.

Завідувач кафедри біохімії та фармацевтичної хімії Дніпропетровської медичної академії, доктор біологічних наук Дійсний член УАН Професор Бразалук Олександр Захарович