Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: вітамінний премікс 994, мінеральний премікс, МКЦ.

показання: як джерело вітамінів, макро- і мікроелементів регулює обмінні процеси, підвищує енергетичний запас нервової системи і серця. Живить кістково-суглобовий систему, шкіру, волосся, впливає на гостроту зору. Підвищує стійкість організму до інфекцій.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Вітамінний премікс 994:
Вітамін Е (токоферолу ацетат) необхідний для регенерації тканин, профілактики мастопатії і передменструального синдрому. Забезпечує нормальну згортання крові і загоєння ран; сприяє попередженню катаракти; знімає судоми ніг; зміцнює стінки вен і капілярів; запобігає анемії. Як антиоксидант захищає клітини від ушкодження, сповільнюючи окислення ліпідів і формування вільних радикалів, сприяє засвоєнню вітаміну А, уповільнює старіння, запобігає появі старечої пігментації, бере участь у формуванні колагену, еластину, синтезі статевих гормонів і в розвитку плаценти.
Вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) регулює роботу нервової системи, органів травлення, нормалізує вуглеводний обмін.
Вітамін В2 (рибофлавіну гідрохлорид) бере участь у синтезі гемоглобіну, регулює жировий і білковий обмін, зберігає здорової шкіру, захищає сітківку.Необхідний для збереження в організмі вітаміну В6 і заліза.
Вітамін В3 (ніацин) існує у вигляді нікотинової кислоти і нікотинаміду, входить до складу ферментів, відіграє величезну роль в окислювально-відновних процесах в клітинах. Потрібен для здоров’я нервової системи і шкіри, синтезу статевих гормонів. Допомагає підтримувати нормальний кровообіг, розширює капіляри, сприяє виведенню з крові холестерину.
Вітамін В5 (кальцію пантотенат, пантотенова кислота) бере участь у вуглеводному і жировому обміні, підвищує стійкість організму до фізичних і розумових навантажень, стресів, грає важливу роль в регуляції імунітету, попереджає розвиток алергії.
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) необхідний для нормальної роботи нервової і серцево-судинної системи, бере активну участь в обміні амінокислот, стимулює утворення еритроцитів, покращує стан зубів, ясен.
Вітамін В12 (ціанкоболамін) бере участь у синтезі нуклеїнових кислот і холіну, стимулює зростання, нормальне кровотворення і дозрівання еритроцитів, нормалізує функції печінки і стан нервової системи, зменшує відкладення жиру у внутрішніх органах.
Вітамін В9 (фолієва кислота) стимулює кровотворення, поліпшує роботу кишечника, відіграє основну роль у процесах росту і розмноження клітин.
Біотин (вітамін Н) сприяє засвоєнню глюкози клітинами нервової системи, містить сірку і доставляє її волоссю, нігтям і шкірі. Сірка бере участь у синтезі білка — колагену, що визначає структуру шкіри; має здатність захищати шкіру від згубного впливу навколишнього середовища, уповільнює процеси старіння.
Мінеральний премікс:
Цинк бере участь в процесі кровотворення, в діяльності ендокринної системи. Дефіцит цинку позначається на статевої функції, синтезі гормонів, порушення клітинного імунітету і загоєнні ран; сприяє зростанню і розвитку дитячого організму, посилює розумову діяльність, служить профілактикою короткозорості, запобігає розвитку старечого недоумства.
Мідь бере участь у синтезі гемоглобіну, впливає на функції залоз внутрішньої секреції, необхідна для засвоєння і утилізації заліза, бере участь у формуванні та зміцненні кісток, передачі нервових імпульсів. Дефіцит цього мінералу може викликати у дівчат затримку статевого дозрівання, а у жінок — безпліддя і зниження статевого потягу. Оскільки мідь зміцнює колаген та еластин, то її вживання допомагає довше зберігати тонус і молодість шкіри. Дефіцит міді призводить до порушення діяльності головного мозку, підвищення рівня холестерину, ослаблення імунної системи.
Йод необхідний для правильної роботи щитовидної залози, для формування і розвитку дитячого організму. При його відсутності зазначається хронічна втома, збільшення щитовидної залози, уповільнення обміну речовин, збільшення ваги, ослаблення розумової діяльності, затримка рідини в організмі, безпліддя, запори, ламкі нігті, сухе волосся, високий рівень холестерину в крові.
Залізо є компонентом гемоглобіну, при його дефіциті виникає залізодефіцитна анемія, спостерігається блідість шкірних покривів, ін’єкція судин склер, дисфагія; пошкоджуються слизові оболонки порожнини рота і шлунка, стоншуються і деформуються нігті. Дефіцит заліза у дітей може сповільнювати їх розумовий і фізичний розвиток.
Марганець життєво необхідний для нормального розвитку скелета людини, сприяє засвоєнню вітаміну В1 (тіаміну), а також заліза і міді, тому побічно бере участь в процесі кровотворення. Марганець бере участь в утворенні тироксину і необхідний для нормального травлення, має антиоксидантну дію: регулює рівень глюкози в крові, відновлює структуру деяких тканин, сприяє дозріванню статевих клітин.
Селен запобігає ослабленню серцевого м’яза, виконує роль антиоксиданту: допомагає вітамінам Е і С захищати організм від онкозахворювань, а наші тканини — від вікового руйнування під дією вільних радикалів. Бере участь в процесах відтворення, розвитку і старіння людини, впливає на тривалість його життя. У комбінації з вітамінами Е і А захищає організм людини від радіоактивного опромінення. Стимулює утворення антитіл і цим підвищує захист від простудних та інфекційних захворювань; бере участь у виробленні еритроцитів, сприяє підтримці і продовженню сексуальної активності.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: вітамінний премікс 994, мінеральний премікс, МКЦ. показання: як джерело вітамінів, макро- і мікроелементів регулює обмінні процеси, підвищує енергетичний запас нервової системи і серця. Живить кістково-суглобовий систему, шкіру, волосся, впливає на гостроту зору. Підвищує стійкість організму до інфекцій. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за...Дієтичні добавки і натуральна косметика