Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: аскорбінова кислота, рутин, кінського каштана екстракт, біофлавоноїди цитрусових, МКЦ.

показання: вітамінний, загальнозміцнюючий засіб для підвищення еластичності судин, поліпшення кровообігу при варикозному розширенні вен, зменшення запалення венозної стінки, усунення набряків, зниження ризику утворення тромбів.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Аскорбінова кислота (вітамін С) підвищує імунний захист, стимулює вироблення гормонів, нейропептидів, за допомогою яких передаються всі наші відчуття і емоції. Цей вітамін розносить по клітинах організму солі сірчаної кислоти. Якщо цих солей не вистачає, в сполучної тканини виникають мікроскопічні розриви, що найчастіше проявляється в кровоточивості ясен, мікротріщинах судин і погано гояться ранах. Також вітамін С вивільняє залізо зі стінок кишечника і жовчі і доставляє його в кров, що необхідно для подальшого синтезу гемоглобіну. Поряд з вітамінами А, Е і селеном, належить до найважливіших антиоксидантів в боротьбі з вільними радикалами.
Рутин — глікозид, що отримується з листя і квітів гречки посівної, нирок софори японської; зменшує проникність і крихкість капілярів.
Кінського каштана екстракт зменшує проникність капілярів, знижує в’язкість крові і збільшує кровонаповнення вен і їх тонус, застосовують при варикозному розширенні вен, геморої, тромбофлебіті, трофічних виразках гомілки і для їх профілактики. Каштан зменшує застійні явища, запальні або алергічні набряки, нормалізує вміст холестерину в крові, попереджає атеросклероз судин і жирове переродження печінки. Каштан використовують для профілактики і лікування набряку мозку, ревматизму, післяопераційних тромбозів, посттравматичних набряків і тромбоемболій.
Біофлавоноїди цитрусових зміцнюють стінку капілярів (Р-вітамінна активність) і виявляють антиоксидантну дію (оберігають клітини нашого організму від руйнівного впливу вільних радикалів). Крім того, вони мають протизапальну дію, покращують функцію печінки, знижують рівень холестерину в крові і покращують кровообіг, перешкоджають розвитку алергії, регулюють роботу ендокринних залоз, ефективні для профілактики катаракти.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: аскорбінова кислота, рутин, кінського каштана екстракт, біофлавоноїди цитрусових, МКЦ. показання: вітамінний, загальнозміцнюючий засіб для підвищення еластичності судин, поліпшення кровообігу при варикозному розширенні вен, зменшення запалення венозної стінки, усунення набряків, зниження ризику утворення тромбів. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни...Дієтичні добавки і натуральна косметика