цереброфлор

Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: лізин, гінкго-білоба, вітамін В1, вітамін В6, МКЦ.

показання: вітамінний засіб для поліпшення кровообігу і посилення обміну речовин, кисневого насичення клітин головного мозку і серцевого м’яза, профілактики атеросклерозу.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Лізин — незамінна амінокислота, що входить до складу практично всіх білків. Лізин необхідний для нормального формування кісток, для росту дітей, сприяє засвоєнню кальцію і підтримці нормального обміну азоту у дорослих. Він бере участь в синтезі антитіл, гормонів, ферментів, у формуванні колагену, відновлення тканин кришталика ока і ендотелію судин, знижує рівень ліпідів в крові. Його застосовують у відновний період після операцій і спортивних травм.
Гінкго-білоба екстракт покращує мікроциркуляцію крові, постачання серця і мозку киснем, забезпечує еластичність і міцність кровоносних судин, знижує процес тромбоутворення, має виражені протизапальні та антиоксидантні властивості. Стимулює пам’ять та розумову діяльність.
Вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) регулює роботу нервової системи, підсилює окислювально-відновні процеси в серцевому м’язі і головному мозку, покращує роботу органів травлення, нормалізують вуглеводний обмін.
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) необхідний для нормальної роботи нервової і серцево-судинної системи, бере активну участь в обміні амінокислот, стимулює утворення еритроцитів, покращує стан зубів, ясен, сприяє підвищенню всмоктування магнію в кишечнику, посилює його дію.

 

secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: лізин, гінкго-білоба, вітамін В1, вітамін В6, МКЦ. показання: вітамінний засіб для поліпшення кровообігу і посилення обміну речовин, кисневого насичення клітин головного мозку і серцевого м'яза, профілактики атеросклерозу. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі...Дієтичні добавки і натуральна косметика