Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: спіруліна, Йодказеїн, МКЦ.

показання: застосовувати як додаткове джерело йоду, вітамінів, мікроелементів, для поліпшення роботи щитовидної і паращитовидної залоз, харчування шкіри, нігтів, волосся, зміцнення і очищення судин, підвищення життєвого тонусу і імунного захисту.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Спіруліна — це мікроскопічні синьо-зелені водорості. Вони містять фізіологічно збалансований склад білків, вуглеводів, вітамінів, амінокислот, мікроелементів і каротиноїдів. Спіруліна — джерело гамма-лінолевої кислоти, яка надзвичайно важлива при лікуванні сексуальних розладів, а в поєднанні з вітаміном Е покращує функцію органів відтворення і сприяє нормальному перебігу вагітності. Спіруліна містить практично всі вітаміни (за винятком вітаміну D), причому їх активність значно вище синтетичних. Бета-каротину в ній міститься в 25 разів більше, ніж в сирої моркви, вітаміну В12 більше, ніж в будь-якому іншому поживному джерелі. Спіруліна містить всі незамінні амінокислоти, мікроелементи: мідь, срібло, марганець, кальцій, магній, калій, натрій, фосфор, йод, селен. Це найбагатше джерело органічного заліза (в 58 разів більше, ніж в сирому шпинаті і в 28 разів більше, ніж у сирій яловичої печінки).
Спіруліна — джерело майже всіх відомих на сьогоднішній день антиоксидантів, які гальмують окислювальні процеси, що призводять до старіння організму, і перешкоджають утворенню пухлин.
Йодказеїн — це йод, пов’язаний з білком молока — казеїном. Є ефективним засобом для профілактики йодної недостатності, що не призводить до передозування йоду. Надає сприятливу дію на розміри і функціональний стан щитовидної залози. Йодказеїн покращує фізичний розвиток дітей, збільшує резервні можливості м’язової і серцево-судинної систем, підвищує рівень показників фізичного здоров’я. Покращує показники психічного статусу, інтелекту і працездатності у дітей і дорослих: підвищує обсяг і якість уваги, коефіцієнта переключення і концентрації уваги, покращує слухову і зорову пам’ять. Знижує негативний вплив несприятливих екологічних умов на щитовидну залозу.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: спіруліна, Йодказеїн, МКЦ. показання: застосовувати як додаткове джерело йоду, вітамінів, мікроелементів, для поліпшення роботи щитовидної і паращитовидної залоз, харчування шкіри, нігтів, волосся, зміцнення і очищення судин, підвищення життєвого тонусу і імунного захисту. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та...Дієтичні добавки і натуральна косметика