Блески для губIMG_3198.jpg

Неймовірне сяйво, властиве лише коштовних каменів, подарують Вашим губам блиски «Спокуслива полуниця», «Солодка малина» і «Соковитий гранат». Вони надають губам чарівний блискучий блиск, роблячи їх чарівними і спокусливими. Кожен з блисків додасть уст неймовірну виразність завдяки яскравим колірним відтінкам і подарує їм соковитий і свіжий вигляд.

Ультра-модні відтінки делікатно підкреслять Вашу природну красу, а посмішка стає з ними чарівної і іскриться. Комбінація різних за розміром блискучих частинок створює дивовижні переливи світла і його відблисків, губи виглядають оптично більш об’ємними. Шовковиста, стійка формула дозволяє блиску легко ковзати по губах, а невагома текстура, яка не липне і практично не відчувається на губах, лягає найтоншої вуаллю, м’яко обволікаючи губи, надаючи їм ніжний аромат винограду. Зручний аплікатор дозволяє нанести оптимальну кількість блиску який легко і рівномірно розподіляється.

Ексклюзивна органічна поживна формула блиску з маслами оливи, виноградних кісточок і кокоса забезпечує губам належний рівень догляду та надійний захист.

Масло виноградних кісточок — це природний концентрат найцінніших вітамінів, жирних кислот, дубильних речовин і мікроелементів, завдяки яким зберігається молодість шкіри губ, її пружність і еластичність.

Масло оливи надовго утримує вологу, забезпечуючи пом’якшення протягом тривалого часу, що сприяє усуненню тріщин на обвітрилася губах.

Кокосове масло робить шкіру губ приємно бархатистою. Тонка плівка, що утворюється на шкірі при використанні кокосового масла, захищає її від впливу УФ-випромінювання. Завдяки вмісту насичених жирних кислот, масло має антимікробну, поживним і пом’якшувальною ефектом.

Бджолиний віск, що входить до складу блисків, запобігає зневодненню тонкої, ніжної шкіри губ, створює захисне покриття, підвищує пружність і еластичність шкіри.

Крім декоративного ефекту блиск для губ повинен доглядати і захищати. Адже шкіра губ — дуже тонка, ніжна і чутлива, вона не містить жирового прошарку, тому є одним з найбільш вразливих місць на нашому обличчі. Краса це в першу чергу здоров’я. Вибирайте здорову красу!

secretaryКосметикаНеймовірне сяйво, властиве лише коштовних каменів, подарують Вашим губам блиски «Спокуслива полуниця», «Солодка малина» і «Соковитий гранат». Вони надають губам чарівний блискучий блиск, роблячи їх чарівними і спокусливими. Кожен з блисків додасть уст неймовірну виразність завдяки яскравим колірним відтінкам і подарує їм соковитий і свіжий вигляд. Ультра-модні відтінки делікатно підкреслять...Дієтичні добавки і натуральна косметика