Форма випуску: 20 капсул по 600 мг.
склад:
шиітаке гриба екстракт сухий.
показання:
знижує ризик виникнення новоутворень, стимулює клітинний імунітет; надає противірусну захист, дає поштовх до ремісії при аутоімунних захворюваннях, знижує рівень холестерину і цукру в крові.
Рекомендації щодо застосування:
по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Терміни та умови зберігання:
36 місяців при температурі до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
Шиітаке гриба екстракт має противірусну, антимікробну, протипухлинну дію, зміцнює імунну систему. Є багатим джерелом мінералів (міді, заліза, цинку, фосфору, калію, кальцію, магнію), вітаміну D, вітамінів В1, В2 і ВЗ, поліненасичених жирних кислот, найцінніших незамінних амінокислот, грибних фітонцидів, містить унікальний иммуномодулирующий полісахарид лентинан.
Цей полісахарид призводить в бойову готовність власні системи протиракової захисту організму — активізує імунні клітини для відтворення інтерлейкіну, що викликає «ефект некрозу пухлини». Причому цей вплив має м’який коригуючий, а не стимулюючий ефект, що перешкоджає виснаження протиракового імунітету. Екстракт шиітаке допомагає ефективно боротися як з доброякісними, так і зі злоякісними пухлинами шлунка, кишечника, підшлункової залози, молочних залоз, матки, легень, шкіри, передміхурової залози. Неефективний він тільки щодо злоякісних захворювань головного мозку.
При прийомі екстракту шиїтаке онкохворими відзначено значне зниження побічних ефектів від радіо- і хіміотерапії. Екстракт шиітаке активізує виділення інтерферону, у якого могутню противірусну дію, тому екстракт ефективний при багатьох вірусних інфекціях (ГРВІ, гепатиті, герпесі, ВІЛ).
Екстракт шиітаке прискорює перетворення ліпопротеїдів малої щільності, високий рівень яких лежить в основі утворення атеросклеротичних бляшок і формування гіпертонічного синдрому. З давніх часів шиітаке використовували для лікування імпотенції за рахунок високого вмісту цинку і антиатеросклеротической активності.
Як з’ясували сучасні вчені, прийом екстракту шиїтаке прискорює остеогенез при переломі кісток, дає поштовх до ремісії при аутоімунних захворюваннях, позитивним чином впливає на кровообіг, затримує склеювання тромбоцитів в тромби, зменшує всмоктування цукрів в шлунково-кишковому тракті, сприяє відновленню клітин підшлункової залози, що виробляють інсулін. Під його впливом поліпшується засвоєння глікогену печінкою і м’язами, нормалізується обмін жирів і холестерину, зменшується рівень глюкози в крові, знижується зайва вага.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В КАПСУЛАХВІЛ,гепатит,герпес,ГРВІФорма випуску: 20 капсул по 600 мг. склад: шиітаке гриба екстракт сухий. показання: знижує ризик виникнення новоутворень, стимулює клітинний імунітет; надає противірусну захист, дає поштовх до ремісії при аутоімунних захворюваннях, знижує рівень холестерину і цукру в крові. Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі...Дієтичні добавки і натуральна косметика