Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
 склад: пустирника екстракт, звіробою екстракт, пасифлори екстракт, гліцин, глутамінова кислота, валеріани екстракт, м’яти екстракт, МКЦ.

показання: рекомендується в якості заспокійливого і вітамінного кошти для профілактики та оптимізації лікування захворювань нервової і серцево-судинної систем.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ
Пустирника екстракт зменшує процеси збудження в центральній нервовій системі, сприяє нормалізації артеріального тиску, посилює ефекти седативних і снодійних засобів. Снодійного ефекту не чинить, але полегшує настання фізіологічного сну. За заспокійливого дії в 2-3 рази перевершує валеріану. Не викликає звикання, психічної та фізичної залежності. Як заспокійливий засіб використовується при захворюваннях серцево-судинної і нервової систем.
Звіробою екстракт розслабляє гладку мускулатуру жовчних проток, кишечника, сечоводу, кровоносних судин, зміцнює стінки капілярів, покращує венозний кровообіг, виявляє легку седативну дію.
Пасифлори екстракт виявляє седативну і легке снодійне дію; призначають його при підвищеній збудливості, безсонні і алкоголізмі. Він знижує рефлекторну збудливість, зменшує рухову активність і має слабку протисудомну дію. Компоненти екстракту гальмують проведення нервових імпульсів в спинному і головному мозку, знижують збудливість ЦНС і надають седативний ефект. Екстракт пасифлори заспокоює нервову систему, усуває перепади настрою, схильність до депресії, дратівливість.
Гліцин — одне з складових жовчі, володіє швидким заспокійливу дію, знімає напругу, почуття тривоги, страху, підвищує витривалість і стійкість до стресів, нормалізує сон. Покращує пам’ять, стимулює процеси мислення. Зменшує вегето-судинні розлади, в тому числі і в клімактеричному періоді, знижує вираженість загальномозкових розладів після ішемічного інсульту та черепно-мозкових травм. Покращує мозковий і периферичний кровообіг, сприяє зниженню внутрішньочерепного тиску.
Глутамінова кислота — амінокислота, нейромедіатор, що передає імпульси в центральній нервовій системі, використовується клітинами головного мозку як джерело енергії, знешкоджує продукти життєдіяльності в нервових клітинах. Перетворюючись в глутамин в нервових клітинах, покращує короткочасну і довгострокову пам’ять, підвищує працездатність мозку. Її застосовують для корекції розладів поведінки у дітей, при лікуванні епілепсії, при дитячому церебральному паралічі, шизофренії, порушенні розумового розвитку, статевого потягу, при імпотенції і хронічному алкоголізмі.
Валеріани екстракт як заспокійливий засіб застосовують при нервовому збудженні, мігрені, безсонні, клімактеричних неврозах. Валеріана підвищує тонус серцевого м’яза, поліпшує коронарний кровообіг (в судинах серця), нормалізує серцевий ритм, гальмує психічне перезбудження, має протисудомну дію.Застосовують як заспокійливий і спазмолітичний засіб при судомах, серцебитті, стенокардії, тиреотоксикозі, хворобливих місячних.
М’яти екстракт як спазмолітичну, в’яжучий, заспокійливий, протиблювотний засіб приймають при депресії, мігрені, запамороченні, безсонні, спастичних запорах, здутті живота, закачуванні, поганому апетиті, захворюваннях шлунка і кишечника, печінки і жовчного міхура, токсикозі у вагітних.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг.  склад: пустирника екстракт, звіробою екстракт, пасифлори екстракт, гліцин, глутамінова кислота, валеріани екстракт, м'яти екстракт, МКЦ. показання: рекомендується в якості заспокійливого і вітамінного кошти для профілактики та оптимізації лікування захворювань нервової і серцево-судинної систем. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та...Дієтичні добавки і натуральна косметика