Форма випуску: 20 капсул по 600 мг.
склад:
рейши гриба екстракт сухий.
показання:
один з найсильніших імуномодуляторів, має виражену протипухлинну дію, є ефективним радіопротектором. Попереджає розвиток атеросклерозу, сприяє зниженню артеріального тиску, знижує тромбоутворення і ризик розвитку інсульту, інфаркту міокарда.
Рекомендації щодо застосування:
по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Терміни та умови зберігання:
36 місяців при температурі до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
 
Рейша гриба екстракт містить полісахарид бета-глюкан, який активізує протипухлинну захист організму: збільшує швидкість дозрівання, активність і тривалість життя макрофагів, натуральних кілерів і цитотоксичних Т-лімфоцитів, щоб вони могли більш вміло руйнувати або розкладати клітини пухлини.Також полісахариди рейши викликають 10-30 кратне збільшення фактора некрозу пухлин — інтерлейкінів-1, 6. Встановлено, що трітерпеноїди рейши володіють прямим пригнічують на пухлину. Пацієнти, які приймають рейши, краще переносять курси хіміотерапії та опромінення. Рейша призначений для онкологічних хворих, що мають доброякісні та злоякісні пухлини різних стадій; осіб, які перенесли важкі хірургічні, хіміотерапевтичні, променеві впливу.
Рейша сприяє нормалізації жирового обміну, зниженню рівня ліпопротеїдів низької щільності в плазмі крові і зниження кількості окисленого холестерину в стінках артерій, від якого залежить розвиток атеросклерозу.
За рахунок присутності активних трітерпенов екстракт рейши пригнічує синтез ферменту ангіотензину з реніну (сильного сосудосуживающего речовини), що призводить до вираженого зниження тиску. Завдяки високому вмісту германію, який як і гемоглобін бере участь в процесі перенесення кисню до тканин, екстракт рейши попереджає розвиток кисневої недостатності (гіпоксії) в нервовій системі і серцевому м’язі, а також знижує агрегацію (склеювання) тромбоцитів в тромби, що веде до збільшення швидкості кровотоку і поліпшенню кровопостачання тканин і зниження ризику розвитку інсульту та інфаркту міокарда.
Екстракт рейши містить антігістаміновие і протизапальні інгредієнти (ганодеровой кислоти, олеїнова кислота, сірка і білок лінджі-8), які допомагають в комплексній терапії алергічних і аутоімунних захворювань: бронхіальної астми, червоного вовчака, розсіяного склерозу, ревматоїдного артриту, склеродермії, неспецифічного виразкового коліту, алергічного дерматиту. Унікальність рейши полягає в тому, що його екстракти надають не стимулюючий, а регулюючу дію — збільшують пригнічені функції імунної системи і стримують надміру активовані показники.
Екстракт гриба підсилює і подовжує дію інсуліну, збільшує чутливість тканин до інсуліну. При тривалому прийомі рейши спостерігається зниження рівня цукру, стабілізація перебігу діабету і з’являється можливість знизити дозу гіпоглікемічних препаратів.
Рейша впливає на ендорфіни і їх рецептори в головному мозку, що заспокоює «перезбудження» нервову систему, але не викликає сонливості.
Серед лікарських грибів рейши володіє самим виражену протизапальну дію. Екстракт рейши успішно застосовується при важких захворюваннях: вірусних гепатитах В і С, цирозі печінки, хронічних обструктивних захворюваннях легенів, захворюваннях суглобів, поліпшуючи якість життя хворих і продовжуючи працездатність людини.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В КАПСУЛАХгепатит,легені,суглоби,цирозФорма випуску: 20 капсул по 600 мг. склад: рейши гриба екстракт сухий. показання: один з найсильніших імуномодуляторів, має виражену протипухлинну дію, є ефективним радіопротектором. Попереджає розвиток атеросклерозу, сприяє зниженню артеріального тиску, знижує тромбоутворення і ризик розвитку інсульту, інфаркту міокарда. Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Терміни та умови зберігання: 36 місяців...Дієтичні добавки і натуральна косметика