М'яти екстракт - ціна 54 грн. купити | Нове життя | New Life

Форма випуску: 30 мл.
склад:
екстракт листя м’яти рідкий.
показання:
як спазмолітичну, в’яжучий, заспокійливий, протиблювотний засіб приймають при депресії, мігрені, запамороченні, безсонні, спастичних запорах, здутті живота, закачуванні, поганому апетиті, захворюваннях шлунка і кишковика, печінки і жовчного міхура, токсикозі у вагітних. Зовнішньо м’яту використовують як в’яжучий засіб, що зменшує подразнення шкіри, а також як антисептичний і освіжаючий засіб для полоскання порожнини рота. Примочки з екстрактом м’яти тонізують шкіру, знімають свербіж.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Дітям — по 1-5 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Для полоскань — 5 крапель на склянку теплої води.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі +5 о +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИбезсоння,депресія,ЕКСТРАКТ,закачування,запаморочення,здуття,кишковик,мігрень,М’яти ЕКСТРАКТ,печінка,спазми,токсикозФорма випуску: 30 мл. склад: екстракт листя м'яти рідкий. показання: як спазмолітичну, в'яжучий, заспокійливий, протиблювотний засіб приймають при депресії, мігрені, запамороченні, безсонні, спастичних запорах, здутті живота, закачуванні, поганому апетиті, захворюваннях шлунка і кишковика, печінки і жовчного міхура, токсикозі у вагітних. Зовнішньо м'яту використовують як в'яжучий засіб, що зменшує подразнення шкіри, а також як антисептичний...Дієтичні добавки і натуральна косметика