Форма випуску: 20 капсул по 500 мг.
склад: ЕРО-комплекс ПНЖК (омега-6, омега-9), риб’ячий жир (омега-3).
Без ГМО.
показання: продукт благотворно впливає на опорно-двигун ву систему, стінку судин, шкіру, волосся, покращує зір, підвищує роботу імунної системи при різних запаленнях, алергії; перешкоджає розвитку атеросклерозу і тромбозу судин, корисний при ПМС, вагітності, надмірній вазі, цукровому діабеті, в менопаузу.
Рекомендації щодо застосування:
по 1 капсулі двічі на день після їди. Курс — 30 днів.
Терміни та умови зберігання: зберігати 2 роки від дати виготовлення у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 5 ? до 25 ° С і відносній вологості не більше 75%.
Протипоказання: індивідуальна непереносимість риб’ячого жиру, підвищена функція щитовидної залози, жовчнокам’яна, сечокам’яна хвороба, ниркова недостатність, активна форма туберкульозу, виразкова хвороба.

 

опис: ЕРО-комплекс поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) омега-6 (гамма-ліноленов Перша і лінолева кислоти) і омега-9 (олеїнова кислота).

При нестачі омега-6 ПНЖК відзначаються втома, сухість шкіри, поява алергії, ожиріння, погіршується пам’ять, підвищується артеріальний тиск, часті застуди. Омега-6 ПНЖК допомагають запобігти артрит, зменшити біль при ревматоїдному артриті, зменшити свербіж і запалення при екземі і нейродерміті, знижують патологічні прояви передменструального го синдрому (ПМС) і менопаузи, полегшують симптоми похмільного синдрому, зменшують тягу до алкоголю, покращують роботу мозку і печінки, прискорюють жировий обмін і регенерацію тканин, поліпшують стан шкіри і волосся.   Запобігають передчасному старінню, аутоімунні захворювання, розсіяний склероз і цукровий діабет.

Омега-9 ПНЖК допомагають боротися з цукровим діабетом 2 типу (невоспріімчівос ть тканин до інсуліну), знижують рівень холестерину і не дозволяють йому відкладатися на стінках судин, зменшують ризик тромбоутворення я, підвищують імунітет, знижують активність гена, що відповідає за появу онкологічних хвороб, особливо раку молочних залоз у жінок. Мають виражений протизапальні кту, ранозагоювальну дію.

Риб’ячий жир — витяжка з печінки тріски, містить велику кількість ПНЖК омега-3 (ейкозапентаенов перша і  докозагексаєнова я кислоти), які необхідні для правильного розвитку плоду і зростання дітей, грають важливу роль в передачі нервових імпульсів, боротьбі зі стресом. Сприяють зниженню рівня тригліцеридів і холестерину крові, запобігають тромбоутворенню е, здатні сповільнювати розвиток атеросклерозу і знижувати артеріальний тиск. Можуть полегшити перебіг екземи, псоріазу, мають иммунокоррегирующая ські властивостями, протизапальні льним ефектом, здатні полегшити біль при артриті, мігрені, є життєво важливими компонентами харчування при вагітності і лактації. Покращують стан шкіри і волосся, усувають лупа, ламкість нігтів, лущення шкіри.

Не є лікарським засобом.

secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В М'ЯКИХ КАПСУЛАХФорма випуску: 20 капсул по 500 мг. склад: ЕРО-комплекс ПНЖК (омега-6, омега-9), риб'ячий жир (омега-3). Без ГМО. показання: продукт благотворно впливає на опорно-двигун ву систему, стінку судин, шкіру, волосся, покращує зір, підвищує роботу імунної системи при різних запаленнях, алергії; перешкоджає розвитку атеросклерозу і тромбозу судин, корисний при ПМС, вагітності, надмірній вазі, цукровому...Дієтичні добавки і натуральна косметика