Форма випуску:
20 капсул по 500 мг.

 

склад:

 

алое вера екстракт, лецитин, соєву олію.
Без ГМО.

 

показання:

 

поповнює нестачу вітамінів і поживних речовин, знімає запалення. Підтримує нервову й імунну системи, покращує роботу шлунково-кишкового ого тракту і органів дихання, захищає печінку від токсичних продуктів.

 

Рекомендації щодо застосування:

 

по 1 капсулі двічі на день після їди. Курс — 30 днів.

 

Терміни та умови зберігання:

 

зберігати 2 роки від дати виготовлення у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі від 5 ? до 25 ° С і відносній вологості не більше 75%.

 

Протипоказання:

 

індивідуальна непереносимість, новоутворення, вагітність.

 

опис:

 

Алое Віра екстракт — підтримує імунну систему, заповнюючи недолік в необхідних поживних речовинах. Сприяє регенерації клітин завдяки наявності фолієвої кислоти і вітаміну В12. надає протизапальні льно, попускає, антибактеріальну е, жовчогінну дії, підсилює секрецію травних залоз, нормалізує апетит, підсилює відновні е і детоксикаційні процеси в пошкоджених тканинах.

Лецитин — основний компонент мієлінової шару оболонок нервових клітин і нервових волокон. Прийом лецитину сприяє зниженню рівня холестерину в крові, покращує пам’ять, підвищує концентрацію уваги, поліпшує витривалість м’язів при підвищених фізичних навантаженнях, нормалізує роботу статевих залоз. Лецитин допомагає засвоювати жиророзчинні вітаміни А, D, E, K в кишечнику. Дефіцит лецитину в жовчі є однією з причин порушення метаболізму жирів і утворення жовчних каменів.Лецитин захищає печінку від дії консервантів, токсинів, лікарських препаратів, алкоголю, допомагає при лікуванні псоріазу, розсіяного склерозу, хвороби Паркінсона, синдром Альцгеймера, міопатії, цукрового діабету, попереджає розвиток жирового гепатозу.

Соєва олія — джерело фосфоліпідів (лецитину, Кефалінія), поліненасичених жирних кислот (лінолевої, олеїнової, пальмітинової, стеаринової кислот), вітамінів А, Е, заліза. Відновлює клітинні мембрани, стимулює роботу нервової системи і статеву активність, володіє протизапальні льним і жарознижуючим діями при простудних захворюваннях, використовується для профілактики атеросклерозу і ожиріння. Соєву олію рекомендують при виразковій хворобі, гастриті, захворюваннях печінки, нирок, цукровому діабеті. Включають соєве масло в раціон харчування дітей і дорослих, які страждають діатезом і алергією до тваринних білків, для підвищення стійкості організму до радіації.

Не є лікарським засобом.

secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В М'ЯКИХ КАПСУЛАХФорма випуску: 20 капсул по 500 мг.   склад:   алое вера екстракт, лецитин, соєву олію. Без ГМО.   показання:   поповнює нестачу вітамінів і поживних речовин, знімає запалення. Підтримує нервову й імунну системи, покращує роботу шлунково-кишкового ого тракту і органів дихання, захищає печінку від токсичних продуктів.   Рекомендації щодо застосування:   по 1 капсулі двічі на день після їди. Курс - 30...Дієтичні добавки і натуральна косметика