Форма випуску: 20 капсул по 600 мг.
склад:
майтаке гриба екстракт сухий.
показання:
сприяє зниженню ваги за рахунок нормалізації обмінних і гормональних процесів, надає благотворну дію при синдромі хронічної втоми, високому артеріальному тиску, є сильним онкопротектором і імуномодулятором.
Рекомендації щодо застосування:
по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Терміни та умови зберігання:
36 місяців при температурі до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
Майтаке гриба екстракт містить полісахарид бета-глюкан, який активізує протипухлинну захист організму: збільшує швидкість дозрівання, активність і тривалість життя макрофагів, натуральних кілерів і цитотоксичних Т-лімфоцитів, щоб вони могли більш вміло руйнувати клітини пухлини, підвищує продукцію інтерлейкіну-6, відомого своєю ефективністю в боротьбі з раковими клітинами.
Майтаке викликає різке гальмування розростання судин у пухлині, що призводить до поступового припинення харчування та її смерті — апоптозу, який не руйнує сусідні клітини і не викликає запалення в них на відміну від пасивного некрозу пухлинних клітин, викликаного хіміотерапією.
При високій загальній протипухлинної активності, яку екстракт майтаке показує при пухлинах легень, мозку, печінки, підшлункової залози, шлунка, прямої кишки, при меланомі і лейкозах, він особливо ефективний при терапії раку молочної залози, матки, яєчників, простати і сечового міхура. Чудово піддається його впливу мастопатія. За останніми даними, протипухлинна активність екстракту майтаке в 20-28 разів сильніше екстрактів з інших лікарських грибів.
Прийом екстракту скорочує побічні ефекти променевої і хіміотерапії: зниження апетиту, блювота, нудота, втрата волосся, біль і зниження лейкоцитів крові у 90% пацієнтів. Крім того, комбінований прийом хіміопрепаратів і екстракту майтаке призводить до більш вираженим результатами, ніж при застосуванні однієї хімії.
Екстракт майтаке широко застосовується при патологіях ендокринних залоз (гіпо- та гіперфункція). При цьому він робить регулюючий і нормалізуючий вплив. Цукровий діабет, порушення функцій щитовидної залози і надниркових залоз, дисфункція гіпофіза, важко протікає клімакс і дисфункції яєчників — це неповний перелік захворювань, при яких майтаке проявляє високу активність.
Екстракт майтаке збільшує виробництво інсуліну, плавно керує рівнем глюкози в крові, нормалізує чутливість клітин до інсуліну.
Бета-глюкан здатний зв’язувати ліпопротеїди низької щільності, що зменшує ризик розвитку атеросклерозу, високого рівня холестерину в крові і підвищеного тиску.
Гриб майтаке в Японії називають «грибом гейш» або «грибом стрункості», він допомагає скинути зайву вагу так як нормалізує гормональний і вуглеводний обмін, перешкоджає жировому переродженню печінки, зменшує відчуття голоду.
Завдяки своїм противірусним таімуномодулюючу здібностям, екстракт майтаке широко застосовується в терапії вірусних гепатитів В і С, цирозу печінки, вітряної віспи, грипу, оперізуючого лишаю, герпесу, поліомієліту, ВІЛ, при грибкових і бактеріальних інфекціях, навіть стійких до антибіотиків.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В КАПСУЛАХобмін речовинФорма випуску: 20 капсул по 600 мг. склад: майтаке гриба екстракт сухий. показання: сприяє зниженню ваги за рахунок нормалізації обмінних і гормональних процесів, надає благотворну дію при синдромі хронічної втоми, високому артеріальному тиску, є сильним онкопротектором і імуномодулятором. Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Терміни та умови зберігання: 36 місяців при...Дієтичні добавки і натуральна косметика