Форма випуску: 30 мл.

склад:

лепехи кореня екстракт рідкий.

показання:

проявляє протизапальні, знеболюючі, відхаркувальні, жовчогінні, антибактеріальні властивості. Покращує ферментативне травлення, активізує жовчовидільної функції печінки, підвищує тонус жовчного міхура і збільшує сечовиділення. Застосовують при розладах травлення і порушення секреції шлункового соку (нормалізує виділення соляної кислоти, усуває печію), запаленні кишечника, при кишкових кольках, здутті живота. Ефективний при фізичному навантаженні (сприяє наростанню мускулатури), після важких хвороб і операцій, в похилому віці покращує зір, слух, пам’ять. У гінекології використовують при нерегулярних, хворобливих, мізерних місячних, вторинної аменореї на грунті недостатньої функції яєчників, при ослабленні лібідо і патологічному ході клімаксу, знижує підвищений артеріальний тиск. Допомагає позбутися від куріння. Як протизапальну, жарознижувальну і відхаркувальний засіб застосовують при грипі, бронхіті і пневмонії.
Зовнішньо використовують при облисінні, для полоскання при неприємному запаху з рота, кровоточивості ясен, зубного болю, стоматиті, для промивання гнійних ран і виразок, для спринцювань при кольпітах (запаленні шийки матки), алергічний дерматит, артритах і артрозах.

Рекомендації щодо застосування:

по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Для полоскань, зрошень, компресів — 20-30 крапель на склянку теплої води.

Терміни та умови зберігання:

24 місяці при температурі +5 о +25 о С

Протипоказання:

індивідуальна непереносимість

secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИФорма випуску: 30 мл. склад: лепехи кореня екстракт рідкий. показання: проявляє протизапальні, знеболюючі, відхаркувальні, жовчогінні, антибактеріальні властивості. Покращує ферментативне травлення, активізує жовчовидільної функції печінки, підвищує тонус жовчного міхура і збільшує сечовиділення. Застосовують при розладах травлення і порушення секреції шлункового соку (нормалізує виділення соляної кислоти, усуває печію), запаленні кишечника, при кишкових кольках, здутті живота. Ефективний...Дієтичні добавки і натуральна косметика