Форма випуску: 30 мл.
склад:
екстракт кори крушини рідкий.
показання:
кору крушини використовують як м’який проносний засіб. Активні компоненти рослини підсилюють перистальтику кишечника, але не дратують його слизову оболонку; сприяють абсорбції води та електролітів, що розм’якшує калові маси; стимулюють утворення жовчі. Екстракт крушини приймають при хронічних запорах і атонії кишечника.
Екстракт крушини допомагає скинути зайві кілограми (але не усуває причину їх набору), сприяє виведенню паразитів, токсичних речовин і солей важких металів. Зовнішньо використовується при лікуванні екземи, стрептодермії.
Щоб виключити звикання до екстракту крушини, його поєднують із іншими послаблювальними екстрактами — шипшиною, артишоком, деревієм.
Пам’ятайте, підвищені дози крушини викликають колікоподобние болю в животі.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі +5 о +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість, вагітність, період лактації.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИзапор,послаблюючеФорма випуску: 30 мл. склад: екстракт кори крушини рідкий. показання: кору крушини використовують як м'який проносний засіб. Активні компоненти рослини підсилюють перистальтику кишечника, але не дратують його слизову оболонку; сприяють абсорбції води та електролітів, що розм'якшує калові маси; стимулюють утворення жовчі. Екстракт крушини приймають при хронічних запорах і атонії кишечника. Екстракт крушини допомагає скинути зайві...Дієтичні добавки і натуральна косметика