Форма випуску: 20 капсул по 600 мг.
склад:
кордицепса гриба екстракт сухий.
показання:
володіє природними антибактеріальними, противірусними властивостями, підвищує імунітет; як антиоксидант захищає клітини організму від токсинів і шкідливих речовин, має протизапальну дію, покращує кровообіг в серці, знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, покращує роботу нирок, печінки і легенів.
Рекомендації щодо застосування:
по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
Терміни та умови зберігання:
36 місяців при температурі до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
Кордицепса гриба екстракт — високоефективне імуномодулюючу засіб: у залежності від вихідного стану може, як підвищити знижений імунітет, так і знизити надлишкове підвищення імунітету (при аутоімунних захворюваннях). Надає бактеріостатичну дію на пневмокок, стрептокок, золотистий стафілокок і знімає симптоми запалення у всіх органах. Помірно, але тривало розширює кровоносні судини, що дозволяє значно поліпшити кровопостачання м’яза серця і інших органів, попереджає утворення тромбів в судинах, служить профілактиці і лікуванню таких захворювань як інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, інсульт, стенокардія, підвищує стійкість організму до кисневого голодування. Знижує рівень ліпідів в крові, в тому числі холестерину, сприяє регуляції балансу кальцію і фосфору крові. Покращує антитоксичні функції печінки, нирок, легенів, підсилює обмін речовин, регулює кількість тромбоцитів в крові. Володіє високим ступенем антиоксидантної активності, що дозволяє зв’язувати вільні радикали. Надає антиканцерогенну дію завдяки поліпшенню стану ураженого органу, а також стимуляції активності лейкоцитів, що пом’якшує побічна дія радіо- і хіміотерапії.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В КАПСУЛАХінсульт,інфаркт,ішемія,стенокардіяФорма випуску: 20 капсул по 600 мг. склад: кордицепса гриба екстракт сухий. показання: володіє природними антибактеріальними, противірусними властивостями, підвищує імунітет; як антиоксидант захищає клітини організму від токсинів і шкідливих речовин, має протизапальну дію, покращує кровообіг в серці, знижує рівень холестерину і ліпідів у крові, покращує роботу нирок, печінки і легенів. Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі...Дієтичні добавки і натуральна косметика