Форма випуску: 30 мл
склад:
екстракт плодів кінського каштана рідкий.
показання:
зменшує проникність капілярів, знижує в’язкість крові і збільшує кровонаповнення вен і їх тонус, застосовують при варикозному розширенні вен, геморої, тромбофлебіті, виразках гомілки і для їх профілактики. Каштан зменшує застійні явища, запальні або алергічні набряки, нормалізує вміст холестерину в крові, попереджає атеросклероз судин і жирове переродження печінки. Каштан використовують для профілактики і лікування набряку мозку, ревматизму, післяопераційних тромбозів, посттравматичних набряків і тромбоемболій. Зовнішньо як болезаспокійливий і ранозагоювальний засіб каштан застосовують при опіках, трофічних виразках, фурункульозі, гнійниках, для оберігання шкіри від сонячних опіків, при втомі ніг.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Дітям — по 1-5 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. При геморої — на тампони в розведенні 1: 3.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі +5 о +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИварикоз,виразка гомілки,гемороq,тромбофлебітФорма випуску: 30 мл склад: екстракт плодів кінського каштана рідкий. показання: зменшує проникність капілярів, знижує в'язкість крові і збільшує кровонаповнення вен і їх тонус, застосовують при варикозному розширенні вен, геморої, тромбофлебіті, виразках гомілки і для їх профілактики. Каштан зменшує застійні явища, запальні або алергічні набряки, нормалізує вміст холестерину в крові, попереджає атеросклероз судин і...Дієтичні добавки і натуральна косметика