Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: глоду екстракт, шлемника екстракт, валеріани екстракт, пустирника екстракт, часнику екстракт, таурин, МКЦ.

показання: рекомендується як додаткове джерело флавоноїдів, амінокислоти таурину і поліфенольних сполук для створення оптимальних дієтичних умов для нормальної роботи серцево-судинної системи.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Глоду екстракт надає благотворний вплив на серцево-судинну систему, підвищує скоротливу здатність і кровотік в серцевому м’язі. Нормалізує серцевий ритм і артеріальний тиск, знімає миготливу аритмію і пароксизмальну тахікардію, у тому числі і при підвищеній функції щитовидної залози. Знижує збудливість центральної нервової системи, підсилює кровообіг в головному мозку, знижує рівень холестерину в крові, попереджає розвиток інфаркту та інсульту, покращує сон.
Шлемника екстракт знижує артеріальний тиск за рахунок розширення судин і зменшення нейрогенного впливу на посудину, виявляє помірну спазмолітичну дію.
Валеріани екстракт як заспокійливий засіб застосовують при нервовому збудженні, мігрені, безсонні, клімактеричних неврозах. Валеріана підвищує тонус серцевого м’яза, поліпшує коронарний кровообіг, нормалізує серцевий ритм, гальмує психічне перезбудження, має протисудомну дію.
Пустирника екстракт сприяє нормалізації підвищеного артеріального тиску, заспокоює, зменшує процеси збудження в центральній нервовій системі, полегшує настання фізіологічного сну.
Часнику екстракт містить велику кількість вітамінів і мікроелементів, флавоноїди, які живлять і активізують діяльність серця і судин, зменшують вміст холестерину, зміцнюють судинну стінку, розширюють коронарні судини.
Таурин — вітаміноподібні речовини, яке сприяє поліпшенню енергетичного обміну в організмі, зниження вмісту цукру і ліпідів в крові. Необхідний для нормального обміну натрію, калію, кальцію і магнію; не дає затримуватися рідини в організмі, що дозволяє ефективно боротися з набряками. Запобігає виведення калію, що сприяє профілактиці порушень серцевого ритму.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: глоду екстракт, шлемника екстракт, валеріани екстракт, пустирника екстракт, часнику екстракт, таурин, МКЦ. показання: рекомендується як додаткове джерело флавоноїдів, амінокислоти таурину і поліфенольних сполук для створення оптимальних дієтичних умов для нормальної роботи серцево-судинної системи. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни...Дієтичні добавки і натуральна косметика