Форма випуску:

20 таблеток по 500 мг.
склад: кальцію дифосфат, кальцію глюконат, кальцію цитрат, МКЦ.
показання: джерело кальцію для поліпшення роботи кістково-суглобової системи, стану волосся, нігтів, зубів. Застосовується для лікування і профілактики остеопорозу, алергії, захворювань ясен і зубів.
Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.
Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С
Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
 
Кальцію дифосфат, кальцію глюконат, кальцію цитра т — солі кальцію, що заповнюють дефіцит кальцію і стимулюючі анаболічні процеси в організмі.Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, скороченні гладкої і поперечно-смугастої мускулатури, роботі серця, згортання крові, зменшують проникність судинної стінки при алергії і вірусної інфекції, необхідні для формування кісткової тканини, підтримки електролітної рівноваги та нормального функціонування всіх органів і систем.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: кальцію дифосфат, кальцію глюконат, кальцію цитрат, МКЦ. показання: джерело кальцію для поліпшення роботи кістково-суглобової системи, стану волосся, нігтів, зубів. Застосовується для лікування і профілактики остеопорозу, алергії, захворювань ясен і зубів. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та умови зберігання: 36...Дієтичні добавки і натуральна косметика