Форма випуску: 30 мл.
склад:
екстракт квітів календули рідкий.
показання:
протимікробну, протизапальну, регенеруючу, невелике заспокійливу дію. Покращує травлення, усуває нудоту, блювоту, пронос, болі в шлунку або кишечнику при запаленні, виразкової хвороби, харчових отруєннях, надає і невелике жовчогінну дію. При захворюваннях дихальних шляхів, інфекції сечовивідних шляхів надає бактерицидний і протизапальний ефект. Прискорює загоєння шкіри і слизових при ерозіях, опіках і гнійних ранах, вугрової висипки, особливо з нагноєнням, знімає набряклість шкіри, збільшує її пружність, зменшує кількість зморшок, усуває нежить. У стоматології використовується при запаленні ясен, слизової рота, пародонтозі. У гінекології — при ерозіях шийки матки, запальних процесах.
Рекомендації щодо застосування:
приймати всередину по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Дітям — по 1-5 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Для спринцювань — 15 крапель на 0,5 склянки теплої води, для полоскань — 5 крапель на склянку теплої води. При геморої для клізм і ванночок — 10 крапель на склянку теплої води.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі +5 о +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИдихальні шляхи,сечовивідні шляхиФорма випуску: 30 мл. склад: екстракт квітів календули рідкий. показання: протимікробну, протизапальну, регенеруючу, невелике заспокійливу дію. Покращує травлення, усуває нудоту, блювоту, пронос, болі в шлунку або кишечнику при запаленні, виразкової хвороби, харчових отруєннях, надає і невелике жовчогінну дію. При захворюваннях дихальних шляхів, інфекції сечовивідних шляхів надає бактерицидний і протизапальний ефект. Прискорює загоєння шкіри і...Дієтичні добавки і натуральна косметика