Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: котячого кігтя екстракт, граната екстракт, кордицепса екстракт, МКЦ.

показання: застосовують для корекції імунітету, підвищення опірності при вірусних і бактеріальних інфекціях, для очищення організму від токсичних речовин, профілактики новоутворень і атеросклерозу судин.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис: властивості КОМПОНЕНТІВ

Котячого кігтя екстракт має сильні імуномодулюючі, антиоксидантні, протизапальні, антибактеріальні, протигрибковими і антивірусними властивостями, призупиняє зростання і ділення пухлинних клітин, посилює фагоцитоз, тим самим покращує імунний захист організму.
Граната екстракт багатий вітамінами, антиоксидантами, які захищають клітини від шкідливої ??дії вільних радикалів. Препарати граната застосовуються проти стрічкових глистів, дизентерії, а також в якості в’яжучого, спазмолітичний і протизапальний засіб при шлунково-кишкових розладах.
Кордицепса екстракт — високоефективне імуномодулюючу засіб: у залежності від вихідного стану може, як підвищити знижений імунітет, так і знизити надлишкове підвищення імунітету (при аутоімунних захворюваннях). Надає бактеріостатичну дію на стрептокок, золотистий стафілокок. Покращує кровопостачання серцевого м’яза, запобігає утворенню тромбів, знижує рівень ліпідів в крові, покращує антитоксичні функції печінки, нирок, легенів, підсилює обмін речовин. Володіє високим ступенем антиоксидантної активності, що дозволяє зв’язувати вільні радикали.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: котячого кігтя екстракт, граната екстракт, кордицепса екстракт, МКЦ. показання: застосовують для корекції імунітету, підвищення опірності при вірусних і бактеріальних інфекціях, для очищення організму від токсичних речовин, профілактики новоутворень і атеросклерозу судин. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та умови...Дієтичні добавки і натуральна косметика