Форма випуску: 30 мл.
склад:
екстракт гінкго-білоба рідкий.
показання:
гінкго білоба — єдине з відомих науці рослин, що містить специфічні речовини гінкголіди, які підвищують еластичність стінок кровоносних судин (артерій і вен) головного мозку і сприяють розширенню судин. В результаті мозок краще забезпечується киснем і живильними речовинами, а також швидше звільняється від шлаків. Що особливо важливо в літньому віці, коли кровопостачання мозку істотно погіршується, а також при перевтомі, підвищених розумових навантаженнях, нападах мігрені, метеозалежності, сексуальних розладах. Гінкго-білоба зменшує ймовірність інфарктів і серцевих нападів, знижує рівень холестерину, зменшує згортання крові.
Містить флавоглікозіди, проантоціанідіни, які захищають стінки судин від пошкодження вільними радикалами, покращують кровообіг у всіх органах. Активізує розумову діяльність, покращує пам’ять, так як прискорює передачу нервового імпульсу в нейроцитах. Запобігає розвитку нападів бронхіальної астми. Захищає хромосоми від пошкоджень після променевого опромінення. Дослідження показали, що екстракт гінкго-білоба достовірно знижує розвиток посттравматичних паралічів. Захищає від пошкоджень сітківку ока, ефективний при діабетичної ангіопатії. При хронічному геморої, загрозу тромбофлебіту, варикозному розширенні вен прийом екстракту дає стійке поліпшення.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі +5 о +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість, вагітність, годування груддю, вік до 16 років (відсутні дані про ефективність і безпеку прийому), загострення виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИангіопатія,астма,варикоз,геморой,мозок,параліч,судини,тромбофлебіт Форма випуску: 30 мл. склад: екстракт гінкго-білоба рідкий. показання: гінкго білоба - єдине з відомих науці рослин, що містить специфічні речовини гінкголіди, які підвищують еластичність стінок кровоносних судин (артерій і вен) головного мозку і сприяють розширенню судин. В результаті мозок краще забезпечується киснем і живильними речовинами, а також швидше звільняється від шлаків. Що особливо...Дієтичні добавки і натуральна косметика