Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: вітамінний премікс 994, зеленого чаю екстракт, елеутерококу екстракт, левзеї екстракт, МКЦ.

показання: як вітамінний і тонізуючий засіб для підвищення працездатності, фізичної і розумової активності; для зниження рівня холестерину і очищення судин, посилення лімфовідтоку, усунення набряків і зниження маси тіла.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Вітамінний премікс 994:
Вітамін Е (токоферолу ацетат) необхідний для регенерації тканин, профілактики мастопатії і передменструального синдрому. Забезпечує нормальну згортання крові і загоєння ран; сприяє попередженню катаракти; знімає судоми ніг; зміцнює стінки вен і капілярів; запобігає анемії. Як антиоксидант захищає клітини від ушкодження, сповільнюючи окислення ліпідів і формування вільних радикалів, сприяє засвоєнню вітаміну А, уповільнює старіння, запобігає появі старечої пігментації, бере участь у формуванні колагену, еластину, синтезі статевих гормонів і в розвитку плаценти.
Вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) регулює роботу нервової системи, органів травлення, нормалізує вуглеводний обмін.
Вітамін В2 (рибофлавіну гідрохлорид) бере участь у синтезі гемоглобіну, регулює жировий і білковий обмін, зберігає здорової шкіру, захищає сітківку.Необхідний для збереження в організмі вітаміну В6 і заліза.
Вітамін В3 (ніацин) існує у вигляді нікотинової кислоти і нікотинаміду, входить до складу ферментів, відіграє величезну роль в окислювально-відновних процесах в клітинах. Потрібен для здоров’я нервової системи і шкіри, синтезу статевих гормонів. Допомагає підтримувати нормальний кровообіг, розширює капіляри, сприяє виведенню з крові холестерину.
Вітамін В5 (кальцію пантотенат, пантотенова кислота) бере участь у вуглеводному і жировому обміні, підвищує стійкість організму до фізичних і розумових навантажень, стресів, грає важливу роль в регуляції імунітету, попереджає розвиток алергії.
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) необхідний для нормальної роботи нервової і серцево-судинної системи, бере активну участь в обміні амінокислот, стимулює утворення еритроцитів, покращує стан зубів, ясен.
Вітамін В12 (ціанкоболамін) бере участь у синтезі нуклеїнових кислот і холіну, стимулює зростання, нормальне кровотворення і дозрівання еритроцитів, нормалізує функції печінки і стан нервової системи, зменшує відкладення жиру у внутрішніх органах.
Вітамін В9 (фолієва кислота) стимулює кровотворення, поліпшує роботу кишечника, відіграє основну роль у процесах росту і розмноження клітин.
Біотин (вітамін Н) сприяє засвоєнню глюкози клітинами нервової системи, містить сірку і доставляє її волоссю, нігтям і шкірі. Сірка бере участь у синтезі білка — колагену, що визначає структуру шкіри; має здатність захищати шкіру від згубного впливу навколишнього середовища, уповільнює процеси старіння.
Зеленого чаю екстракт — ефективний засіб для схуднення. Це досягається за рахунок зв’язування певних жирових фракцій, розщеплення ліпідів, прискорення виведення жиру з організму, легкого сечогінного ефекту і регуляції обміну речовин. Наявність кофеїну прискорює процес виведення жирів з жирових клітин за допомогою стимуляції ферментів. Крім того, регулюється діяльність серця і судин, знижується рівень холестерину в крові, виводяться шлаки з організму, підвищується працездатність, поліпшується настрій, зменшується апетит. Зелений чай містить великий запас фтору, а це — білі, здорові зуби. У зеленому чаї зберігається вітамін С, а також міститься поліфенол — речовина, що підвищує ефективність протиракових препаратів в кілька разів.
Елеутерококу екстракт зменшує прояви вегето-судинної дистонії, підвищує розумову працездатність людини, зменшує стомлюваність при фізичному навантаженні, тонізує.
Левзеї екстракт виявляє стимулюючу і тонізуючу дію, підвищує фізичну і розумову працездатність, знижує стомлюваність, поліпшує пам’ять, потенцію, підвищує здатність до концентрації уваги.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: вітамінний премікс 994, зеленого чаю екстракт, елеутерококу екстракт, левзеї екстракт, МКЦ. показання: як вітамінний і тонізуючий засіб для підвищення працездатності, фізичної і розумової активності; для зниження рівня холестерину і очищення судин, посилення лімфовідтоку, усунення набряків і зниження маси тіла. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на...Дієтичні добавки і натуральна косметика