Форма випуску: 30 мл.
склад:
рідкі екстракти: перстачу білої, валеріани, берези, кореня лопуха, омели білої, червоної щітки, шишок хмелю.
показання:
Вживати як загальнозміцнюючий засіб в пре- і постклімактеричний період для нормалізації гормонального фону і обміну речовин, профілактики захворювань матки, яєчників, щитовидної залози, молочних залоз у жінок, при безплідді.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день на воді.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі від +5 ° С до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
Перстачу білою кореня екстракт — успішно використовується при порушенні роботи щитовидної залози, для підвищення лібідо, усунення наслідків радіоактивного опромінення, благотворно впливає на стінки кровоносних судин.
Валеріани кореня екстракт — надає заспокійливу дію, нормалізує артеріальний тиск, знімає спазм гладкої мускулатури матки, кишечника, сечового міхура.
Берези листя екстракт — застосовують як протизапальний, сечогінний засіб при захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, він усуває набряки ніг, одутлість особи.
Лопуха кореня екстракт — використовують як протизапальний, сечогінний, жовчогінний, протидіабетичний засіб, що поліпшує роботу підшлункової залози, нормалізує обмін речовин, запобігає відкладенню солей.
Хмеля плодів екстракт — має седативний ефект за рахунок впливу глікозидів, запобігає затримці рідини в організмі, нормалізує мінеральний баланс.
Червоної щітки кореня екстракт — фітогормони, який широко використовується для лікування міом і фіброміом матки, мастопатії, ерозій шийки матки, кісти, ендометріозу, при хворобливих і нерегулярних місячних, при клімаксі, аденомі простати і олігоспермія у чоловіків. Екстракт нормалізує обмін речовин, є одним з кращих протизапальних і імуностимулюючих засобів, ефективно знімає спазм судин головного мозку, нормалізує тиск, бореться з жіночим і чоловічим безпліддям.
Омели білої екстракт — має заспокійливі, протипухлинними, сечогінними і кровоспинні властивості. Ефективний при гіпертонії, підвищеній функції щитовидної залози, захворюваннях суглобів, при запаленнях сечостатевої системи, маткових кровотечах, новоутвореннях, для усунення «припливів».
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕЛІКСИРИбезпліддя,матка,молочна залоза,щитоподібна залоза,яєчникиФорма випуску: 30 мл. склад: рідкі екстракти: перстачу білої, валеріани, берези, кореня лопуха, омели білої, червоної щітки, шишок хмелю. показання: Вживати як загальнозміцнюючий засіб в пре- і постклімактеричний період для нормалізації гормонального фону і обміну речовин, профілактики захворювань матки, яєчників, щитовидної залози, молочних залоз у жінок, при безплідді. Рекомендації щодо застосування: по 5-7 крапель 2-3 рази...Дієтичні добавки і натуральна косметика