Форма випуску: 30 мл.
склад:
рідкі екстракти: бузини, стовпчиків з рильцями кукурудзи, волошки, мучниці, споришу, кропу, хвоща, календули.

Без ГМО.

показання:
використовувати для профілактики захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Має загальнозміцнювальну дію.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі від +5 ° С до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
Бузини суцвіть екстракт — застосовують як протизапальний, антимікробної, потогінний і сечогінний засіб при захворюваннях нирок, що супроводжуються набряками.
Стовпчиків з рильцями кукурудзи екстракт — має жовчогінні і сечогінні властивості.
 
Василька квітів екстракт — має сечогінні, протизапальні, потогінні, жарознижуючі, бактерицидними властивостями. Застосовується при запальних процесах, хронічних захворюваннях нирок, сечового міхура, сечовивідних шляхів, при затримці сечовипускання, при набряках і водянці.
Мучниці екстракт — застосовують при захворюваннях сечового міхура, сечовивідних шляхів, уретри і при сечокам’яній хворобі. Надає дезінфікуючий, протизапальну та сечогінну дію.
Споришу екстракт — має протизапальні, спазмолітичні, сечогінні властивості, застосовують при захворюваннях печінки і нирок, порушення обміну речовин, безплідді, гіпертонії.
Кропу насіння екстракт — надає дезинфікуючу і сечогінну дію. Містить солі заліза і магнію в легкозасвоюваній формі, що підсилює кровотворення, поліпшує лактацію, знижує тиск.
Хвоща екстракт — є сильним сечогінним і спазмолітичну засобом, сприяє виведенню з організму свинцю.
Календули квітів екстракт — має антимікробну, протизапальну, регенеруючу, невеликим заспокійливу дію.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕЛІКСИРИнирки,сечовивідні шляхиФорма випуску: 30 мл. склад: рідкі екстракти: бузини, стовпчиків з рильцями кукурудзи, волошки, мучниці, споришу, кропу, хвоща, календули. Без ГМО. показання: використовувати для профілактики захворювань нирок і сечовивідних шляхів. Має загальнозміцнювальну дію. Рекомендації щодо застосування: по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Терміни та умови зберігання: 24 місяці при температурі від +5 ° С до...Дієтичні добавки і натуральна косметика