http://new-life.org.ua/upload/iblock/a04/a04c0494b18b37ea757bf96effa892a1.jpg

Білосніжні здорові зуби — запорука гарної посмішки та гарного настрою. У будь-якому куточку земної кулі, не важно в якій країні, наше знайомство починається з посмішки. Для того, щоб ви могли з легкістю заводити нові знайомства і бути душею будь-якої компанії і колективу, вам обов’язково потрібна щира і здорова усмішка. Як відомо, емаль є основним бар’єром, який захищає зуби від різних механічних і хімічних впливів. Однак під впливом холодної та гарячої їжі і напоїв, кави та інших агресивних чинників вона починає руйнуватися, а це, як наслідок, призводить до активного розвитку карієсу і подальших пошкоджень зубів. Саме тому зубну емаль необхідно ретельно оберігати. Зробити це можна за допомогою нашої НОВОЇ ексклюзивної зубної пасти з блакитною глиною. Вона містить ретельно підібраний комплекс натуральних інгредієнтів, що сприятливо впливають на стан емалі і ясен. Зубна паста з блакитною глиною це надійна щоденний захист від карієсу, неприємного запаху з рота і очищенні від нальоту. Насичений яблучно-м’ятний аромат перетворять процес чищення зубів у задоволення.

Основою цієї зубної пасти є блакитна гліна- унікальне природне екологічно чисте терапевтичне і косметичний засіб для догляду за порожниною рота. Глина містить мінеральні солі та мікроелементи, яких ми потребуємо, а саме: кремнезем, залізо, азот, кальцій, магній, калій і т. Д. Вона дбайливо очищає і вибілює зуби повертаючи їм блиск і природну білизну, не порушуючи при цьому захисний шар зубної емалі, минерализует і зміцнює тканину пародонту і знижує загрозу появи карієсу. Хтозна в складі зубної пасти нейтралізує патогенні мікроорганізми, що розмножуються в порожнині рота, перешкоджає скупченню бактерій на поверхні зубів, усуває шкідливі бактерії, але не пригнічує життєдіяльність нормальної мікрофлори порожнини рота. Хтозна має виражену протимікробну і регенерує дією, відновлює пошкоджені ділянки слизових, знімає набряклість, кровоточивість ясен і покращує мікроциркуляцію, що важливо для людей, які страждають на пародонтоз. Так само пов’язує важкі метали, наприклад, ртуть, що виділяється з амальгамних пломб. Збільшує трансмембранну проникність і абсорбцію активних компонентів через мембрану слизової порожнини рота.

Комплекс з восьми рослинних екстрактів (календули, прополісу, дуба, деревію, лепехи, ромашки, подорожника і яблука) володіє терпкою дією, знімає запалення, заспокоює, знижує кровоточивість ясен.

Зміцнює стінки капілярів (зменшує травматичність і ламкість) і сприяє засвоєнню мінеральних речовин тканинами зуба і пародонта.

Натуральні масла кунжуту і шипшини в поєднанні з ефірними маслами меліси, шавлії і гвоздики перешкоджають виникненню запального процесу в порожнині рота, мають бактерицидну і дезінфікуючу дію. Так само усувають неприємний запах і освіжають подих, перешкоджають утворенню зубного нальоту.

Вітамінний комплекс (А, Е, С), який входить до складу зубної пасти, сприяє підтримці здорової м’язової і кісткової системи, завдяки яким формується правильна структура зубів і сильні ясна.

В силу свого максимально натурального і безпечного складу, зубна паста з блакитною глиною для тих, хто прагне жити в гармонії з природою!

Посміхайтеся на здоров’я !!!!

secretaryГігієнаБілосніжні здорові зуби - запорука гарної посмішки та гарного настрою. У будь-якому куточку земної кулі, не важно в якій країні, наше знайомство починається з посмішки. Для того, щоб ви могли з легкістю заводити нові знайомства і бути душею будь-якої компанії і колективу, вам обов'язково потрібна щира і здорова усмішка....Дієтичні добавки і натуральна косметика