Brazaluk-s.jpg
Завідувач кафедри біохімії та фармацевтичної хімії Дніпропетровської медичної академії, доктор біологічних наук Дійсний член УАН Професор Бразалук Олександр Захарович

В останні роки спостерігається стійке погіршення здоров’я нашого населення. Багато вчених світу пов’язують цю проблему з цілим рядом чинників: дефіцитом життєво важливих поживних речовин для організму людини, несприятливою екологією, стресами.

В умовах, що склалися в якості ефективного шляху вирішення проблеми, пов’язаної з необхідністю корекції харчового раціону, ряд провідних вчених світу рекомендують широке впровадження дієтичних добавок і використання натуральної косметики.

Що ж таке дієтичні добавки?

Дієтичні добавки — це речовини або їх суміші, які надають раціону харчування лікувальні або лікувально-профілактичні властивості.

Більшість з них виготовляється з лікарської рослинної сировини. Появі їх сприяли інноваційні технології, які дозволили задовольняти потреби людини в незамінних речовинах. Дієтичні добавки містять вітаміни або їх попередники, наприклад, бета-каротин, омега-3 поліненасичені жирні кислоти, мінеральні речовини, мікро- і макроелементи: залізо, кальцій, селен, цинк, йод, фтор, а також деякі амінокислоти, моно-, дисахариди і т.д. Поява добавок закономірно, так як жителі промислово розвинених країн харчуються в основному очищеними, рафінованими, консервованими, хімічно обробленими продуктами, які не тільки бідні поживними біологічно активними речовинами, а й додатково містять синтетичні харчові добавки (консерванти, барвники, ароматизатори).

Використання лікарської рослинної сировини для виготовлення дієтичних харчових добавок цілком виправдано і традиційно, тому що підтверджено багатовіковим досвідом народу і науковими дослідженнями останніх десятиліть.

Дієтичні добавки Компанії «ЛІДЕР-ГРУП» КС «НОВЕ ЖИТТЯ» — це натуральні продукти найвищої якості, що містять активні інгредієнти рослинного походження, композитної рецептури. У них сконцентровані цілі комплекси життєво необхідних для людини речовин. Усуваючи причини, що викликають гострі і хронічні порушення життєдіяльності організму, можливо ефективно вирішувати проблеми профілактики і комплексного лікування багатьох захворювань, прискорити реабілітацію після важких хвороб і операцій.

Хотілося б дати високу оцінку наукової спільноти до запроваджуваних на підприємстві «ЛІДЕР-ГРУП» КС «НОВЕ ЖИТТЯ» інтелектуальним і технологічних нововведень, відповідним європейським стандартам. Всі продукти відрізняються високою якістю і відповідають найвищим вимогам, пройшли гігієнічну експертизу в Міністерстві охорони здоров’я України з метою гарантії ефективності їх використання населенням.

Зазначу багаторічну системну роботу, вивірену стратегію розвитку і заслужену репутацію. Фахівці компанії з’єднали високоякісне рослинна сировина та новітні технології виробництва, що дозволяють в результаті отримати заявлені ефекти.

Хочу побажати компанії «ЛІДЕР-ГРУП» КС «НОВЕ ЖИТТЯ» динамічного розвитку і процвітання на її нелегкому, але дуже важливому для всіх нас шляху.

Завідувач кафедри біохімії та фармацевтичної хімії Дніпропетровської медичної академії, доктор біологічних наук Дійсний член УАН Професор Бразалук Олександр Захарович

secretaryСтаттіВ останні роки спостерігається стійке погіршення здоров'я нашого населення. Багато вчених світу пов'язують цю проблему з цілим рядом чинників: дефіцитом життєво важливих поживних речовин для організму людини, несприятливою екологією, стресами. В умовах, що склалися в якості ефективного шляху вирішення проблеми, пов'язаної з необхідністю корекції харчового раціону, ряд провідних вчених світу...Дієтичні добавки і натуральна косметика