Форма випуску: 20 капсул по 500 мг.
склад:
чорного горіха екстракт, безсмертника екстракт, полину екстракт, гарбуза насіння екстракт, часнику екстракт.
показання:
рекомендується як сильне антипаразитарний засіб, що поліпшує жовчовиділення і травлення. Створює несприятливі умови для розмноження паразитів, очищає кишечник, ефективний для профілактики алергічних захворювань, зменшує алкогольну залежність.
Рекомендації щодо застосування:
по 1 капсулі 1-2 рази на день за 30 хвилин до їжі або під час їди.
Терміни та умови зберігання:
36 місяців при температурі до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
 
Чорного горіха екстракт має загальнозміцнювальну, противопаразитарное, протизапальну, в’яжучий, протигрибковий, бактерицидну, жовчогінну дію.Може використовуватися як протиглисний засіб при виведенні круглих глистів за рахунок згубного впливу на статевозрілі особини і проміжні стадії паразитів.
Безсмертника екстракт має жовчогінну, спазмолітичну, протизапальну і антибактеріальну дію, посилює утворення жовчі і жовчних кислот, захищає клітини печінки від токсичних впливів, сприяє розчиненню каменів у жовчному міхурі, підсилює секреторну і рухову функції шлунково-кишкового тракту.
Полину екстракт володіє глистогінним дією за рахунок посилення вироблення травних соків, які згубно діють на паразитів, і сприяє посиленню перистальтики шлунка і кишечника.
Насіння гарбуза екстракт — одне з найкращих протиглистових засобів, ефективних при наявності гостриків, лямблій, аскарид, опісторхів, бичачого, свинячого і карликового ціп’яків, широкого лентеца, має жовчогінну і послаблюючу дію, що сприяє виведенню паразитів з кишечника.
Часнику екстракт багатий ефірними маслами та іншими фітонцидами, що володіють вираженими протимікробними, протипаразитарними (гострики) і протигрибковими діями. Часник захищає організм від інфекцій і відноситься до натуральних антибіотиків.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В КАПСУЛАХпаразитиФорма випуску: 20 капсул по 500 мг. склад: чорного горіха екстракт, безсмертника екстракт, полину екстракт, гарбуза насіння екстракт, часнику екстракт. показання: рекомендується як сильне антипаразитарний засіб, що поліпшує жовчовиділення і травлення. Створює несприятливі умови для розмноження паразитів, очищає кишечник, ефективний для профілактики алергічних захворювань, зменшує алкогольну залежність. Рекомендації щодо застосування: по 1 капсулі 1-2 рази на...Дієтичні добавки і натуральна косметика