Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: солодки екстракт, м’яти екстракт, плюща екстракт, подорожника екстракт, сосни кори екстракт, МКЦ.

показання: рекомендується як протизапальний, відхаркувальний, спазмолітичний, загальнозміцнюючий засіб для поліпшення роботи дихальної системи.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Солодки екстракт як відхаркувальний, спазмолітичну, протизапальну, протиалергічний засіб застосовують при захворюваннях дихальних шляхів, травного тракту, алергічних захворюваннях. Солодка стимулює кору надниркових залоз, в організмі вона перетворюється в речовину з кортикостероїдоподібною дією (близьке за будовою до гормонів надниркових залоз). Солодка володіє сильними протизапальними і спазмолітичними властивостями. Особливо варто відзначити імуномодулюючу дію кореня солодки, екстракт значно підвищує опірність організму, навіть у хворих на тяжкі та хронічні захворювання (такими як СНІД), має антиоксидантну дію.
М’яти екстракт як спазмолітичну, в’яжучий, заспокійливий, протиблювотний засіб приймають при мігрені, запамороченні, бронхоспазме, здутті живота, закачуванні.
Плюща екстракт має протизапальну, відхаркувальну, спазмолітичну, антибактеріальну, протигрибкову, кровоспинну, ранозагоювальну, а також сечогінну дію. Рекомендується при бронхіті, бронхіальній астмі, кашлюку.
Подорожника екстракт застосовують як бактеріостатичну, протизапальну, спазмолітичну, антисептичну та кровоспинний засіб. Відновлює слизову оболонку шлунково-кишкового тракту при запаленні, ерозивних процесах. Надає бактеріостатичну дію на гемолітичний стрептокок, стафілокок, синьогнійну і кишкову палички. При захворюваннях дихальних шляхів застосовують як протизапальний і відхаркувальний засіб.
Сосни кори екстракт володіє сильними протизапальними і антимікробними властивостями, добре розріджує і евакуює мокротиння. Широко використовується при захворюваннях дихальних шляхів (ГРЗ, бронхіти, запалення легенів, гайморит і т.д.), інфекціях сечовивідних шляхів та статевої сфери, запальних захворюваннях суглобів, шлунково-кишкового тракту, тромбофлебіті. Підвищує еластичність судинної стінки, зменшує згортання крові, запобігає атеросклерозу судин. Як вітамінний препарат хвою застосовують при гіповітамінозі, анемії, для підвищення опірності організму в період епідемії грипу, при погіршенні зору.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: солодки екстракт, м'яти екстракт, плюща екстракт, подорожника екстракт, сосни кори екстракт, МКЦ. показання: рекомендується як протизапальний, відхаркувальний, спазмолітичний, загальнозміцнюючий засіб для поліпшення роботи дихальної системи. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25...Дієтичні добавки і натуральна косметика