Форма випуску:
30 мл.
склад: екстракт бруньок берези рідкий.
показання: як сечогінний, протизапальний, жовчогінний, спазмолітичну і дезинфікуючий засіб застосовують при захворюваннях нирок, сечовивідної системи і при застуді. Екстракт посилює утворення сечі, не дратуючи при цьому нирки, сприяє виведенню води з організму, промивання сечових шляхів при інфекційних і запальних захворюваннях нирок і сечовивідної системи, при подагрі. Екстракт може руйнувати дрібні камінчики, переважно фосфатного і карбонатного походження ( «м’які» по консистенції), не впливаючи на оксалатних і уратних камені (більш щільні). Його також використовують при набряках серцевого походження, ревматизмі; при хворобах органів дихання (ларингіти, бронхіти, трахеїти) як протизапальний і відхаркувальний засіб; при гастритах, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, холециститі, дискінезії жовчовивідних шляхів. Екстракт має антисептичні, протигрибкові властивості, діє згубно на трихомонади, лямблії. Береза ??підвищує захисні сили організму, є загальнозміцнюючим і вітамінним засобом. Зовнішньо може застосовуватися для гігієнічних ванн, примочок і пов’язок при дрібних ранах, порізах, пролежнях, гнійних ранах, трофічних виразках, при випаданні волосся, утворенні лупи, а також при екземі і діатезі у дітей.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Дітям — по 1-5 крапель 2-3 рази на день до їди на воді. Зовнішньо — 10 крапель на склянку теплої води.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі від +5 ° С до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИФорма випуску: 30 мл. склад: екстракт бруньок берези рідкий. показання: як сечогінний, протизапальний, жовчогінний, спазмолітичну і дезинфікуючий засіб застосовують при захворюваннях нирок, сечовивідної системи і при застуді. Екстракт посилює утворення сечі, не дратуючи при цьому нирки, сприяє виведенню води з організму, промивання сечових шляхів при інфекційних і запальних захворюваннях нирок і сечовивідної системи, при...Дієтичні добавки і натуральна косметика