Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: червоний дріжджовий рис, МКЦ.

показання: загальнозміцнюючий препарат для очищення судин, підвищення еластичності судинної стінки, профілактики атеросклерозу судин, поліпшення ліпідного обміну.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Червоний дріжджовий рис — результат зброджування білого рису з червоними дріжджами, містить велику кількість статинів рослинного походження, які блокують роботу ферменту, який відповідає за синтез холестерину в печінці. Застосовується для профілактики і лікування захворювань серцево-судинної системи, стабілізації жирового обміну, зниження рівня тригліцеридів і холестерину в крові, запобігає ожирінню печінки; знижує агрегацію тромбоцитів;служить важливим джерелом клітинної енергії; знижує ризик виникнення і розвитку доброякісних і злоякісних пухлин.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: червоний дріжджовий рис, МКЦ. показання: загальнозміцнюючий препарат для очищення судин, підвищення еластичності судинної стінки, профілактики атеросклерозу судин, поліпшення ліпідного обміну. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів. опис: властивості КОМПОНЕНТІВ Червоний...Дієтичні добавки і натуральна косметика