Форма випуску:
30 мл
склад:
кореня астрагала екстракт рідкий.
показання:
як загальнозміцнюючий, тонізуючий засіб, завдяки великому наявності селену стимулює кровотворення, виявляє болезаспокійливу, сечогінну, жовчогінну, гіпотензивну, антимікробну дію. Корінь астрагала покращує регіонарний кровотік в центральній нервовій системі, в серці і нирках.
Містить макро- і мікроелементи: залізо, кальцій, алюміній, кобальт, цинк, мідь, ванадій, фосфор, натрій і селен до 2,5 мг%. Фракція полісахаридів астрагала виявила антиоксидантну, антидіабетичний, протипухлинну, імуномодулюючу дію.
Екстракт кореня астрагала має гіпотензивну, седативну та кардіотонічну дію. Він показаний при гіпертонічній хворобі, стенокардії, набряках різної етіології, захворюваннях нирок, алергічної висипки, а також при хронічній серцевій недостатності першого та другого ступеня, що супроводжується прискореним серцебиттям. При цьому значно поліпшується самопочуття, знижується артеріальний тиск, зникає головний біль, запаморочення, шум у вухах, припливи до голови, безсоння, болі в серці.
Зовнішньо астрагал використовують як ранозагоювальний засіб.
Рекомендації щодо застосування:
по 5-7 крапель 2-3 рази на день до їди на воді.
Терміни та умови зберігання:
24 місяці при температурі +5 о +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" ЕКСТРАКТИвисипання,гіпертонія,набряки,нирки,серце,стенокардіяФорма випуску: 30 мл склад: кореня астрагала екстракт рідкий. показання: як загальнозміцнюючий, тонізуючий засіб, завдяки великому наявності селену стимулює кровотворення, виявляє болезаспокійливу, сечогінну, жовчогінну, гіпотензивну, антимікробну дію. Корінь астрагала покращує регіонарний кровотік в центральній нервовій системі, в серці і нирках. Містить макро- і мікроелементи: залізо, кальцій, алюміній, кобальт, цинк, мідь, ванадій, фосфор, натрій і селен...Дієтичні добавки і натуральна косметика