Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад: гліцин, глутамінова кислота, таурин, лізин, аргінін, метіонін, МКЦ.

показання: застосовується як загальнозміцнюючий засіб для поліпшення клітинного харчування і поліпшення обміну речовин. Надає заспокійливу дію, покращує роботу нервової системи і серця, підсилює антитоксичну функцію печінки, сприяє нормалізації водно-сольового обміну, живить кістково-суглобовий систему.

Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.

Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів.

 

опис:

властивості КОМПОНЕНТІВ

Гліцин має швидкий заспокійливу дію, знімає напругу, почуття тривоги, страху, підвищує витривалість і стійкість до стресів, нормалізує сон, покращує пам’ять, стимулює процеси мислення, мозковий і периферичний кровообіг, сприяє зниженню внутрішньочерепного тиску, особливо після інсульту та черепно-мозкових травм.
Глутамінова кислота — нейромедіатор, що передає імпульси в центральній нервовій системі, знешкоджує токсичні продукти життєдіяльності в нервових клітинах (аміак), може використовуватися клітинами головного мозку як джерело енергії, покращує короткочасну і довгострокову пам’ять, підвищує працездатність мозку.
Таурин — вітаміноподібні речовини, яке сприяє поліпшенню енергетичного обміну в організмі, зниження вмісту цукру і ліпідів в крові. Необхідний для нормального обміну натрію, калію, кальцію і магнію; не дає затримуватися рідини в організмі, що дозволяє ефективно боротися з набряками. Запобігає виведення калію, що сприяє профілактиці порушень серцевого ритму.
Лізин — незамінна амінокислота, що входить до складу практично всіх білків. Лізин необхідний для нормального формування кісток, для росту дітей, сприяє засвоєнню кальцію і підтримці нормального обміну азоту у дорослих. Він бере участь в синтезі антитіл, гормонів, ферментів, у формуванні колагену, відновлення тканин кришталика ока і ендотелію судин, знижує рівень ліпідів в крові. Його застосовують у відновний період після операцій і спортивних травм.
Аргінін — амінокислота, яка значно підсилює дезінтоксикаційні процеси в печінці, уповільнює ріст пухлин; корисний людям, що страждають ВІЛ-інфекцією, при захворюваннях печінки (цироз, жирова дистрофія печінки), в комплексній терапії безпліддя у чоловіків. Аргінін — важливий компонент обміну речовин в м’язовій і хрящової тканини, надає стимулюючу дію на вироблення інсуліну підшлунковою залозою, допомагає знизити вагу, сприяє синтезу гормону росту.
Метіонін — незамінна амінокислота, яка підсилює переробку жирів, запобігає їх відкладення в печінці, на стінках артерій. Метіонін сприяє травленню, забезпечує дезінтоксикаційну процеси (насамперед знешкодження токсичних металів), зменшує м’язову слабкість, захищає від впливу радіації, корисний при остеопорозі, необхідний для синтезу нуклеїнових кислот, колагену. Метіонін застосовують в комплексній терапії ревматоїдного артриту, при токсикозі вагітності, порушеннях функції печінки, синдромі Жильбера, він має виражену антиоксидантну дію, так як є хорошим джерелом сірки, інактивуючої вільні радикали.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: гліцин, глутамінова кислота, таурин, лізин, аргінін, метіонін, МКЦ. показання: застосовується як загальнозміцнюючий засіб для поліпшення клітинного харчування і поліпшення обміну речовин. Надає заспокійливу дію, покращує роботу нервової системи і серця, підсилює антитоксичну функцію печінки, сприяє нормалізації водно-сольового обміну, живить кістково-суглобовий систему. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2...Дієтичні добавки і натуральна косметика