250-01.jpg
Я, Бойко Павло Петрович, у недавньому минулому лікар-гастроентеролог вищої категорії.
Тридцять два роки медичної практики, були присвячені мною у тому числі й постійному пошуку, пізнавання нового.
Незадоволеність позицією офіційної медиціни про невиліковність хронічних захворювань та щасливе знайомство з українською компанією МГО КС «Нове життя» спонукнуло мене піти  іншим шляхом.
Як усе відбувалось.
В листопаді 2013 року кардинально почали змінюватися мої погляди на офіційну медицину. Під час прийому лікарських рослин, я не міг збагнути протікання оздоровлення пацієнтів. У одних хворих нормалізувався холестериновий рівень в крові (без статинів), у інших стенокардія напруження знімалася без фармпрепаратів, відбулося оздоровлення з невритом лицевого нерва за лічені дні і т.д. – все це з ділянки фантастики, а тут стає реальністю.
До травня 2014 року я мав різноманітні роботи в сфері оздоровлення, але я прийняв рішення закінчити офіційну медичну практику та інші додаткові роботи і з головою поринув в одну — це «Нове життя», яка приносить мені моральне задоволення, інший рівень життя, а людям і впевненість і здоров’я!
Сьогодні у моєї праці мені допомогає моя друга половинка, кохана Анюта, викладач та перекладач англійської та іспанської мови, яка не змогла залишатися осторонь фантастичного одужання людей, та їхнього повернення  до повноцінного життя!
Бажаємо всім успіхів, віри в себе, в продукт і звичайно, Любові, Здоров’я, Щастя та Добра!!!!
forum.jpg