Форма випуску:
20 таблеток по 500 мг.
склад:
Орісіл, МКЦ.
показання:
має виражені сорбційні і детоксикаційні властивості, рекомендований при отруєннях, інтоксикаціях, проносі, здутті живота, для очищення кишечника, профілактики алергічних захворювань.
Рекомендації щодо застосування:
по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди.
Терміни та умови зберігання:
36 місяців при температурі до +25 о С
Протипоказання:
індивідуальна непереносимість компонентів.
опис:
властивості КОМПОНЕНТІВ
Орісіл (діоксид кремнію) має виражені сорбційними і детоксикаційні властивості: в кишечнику зв’язує і виводить з організму токсичні речовини різної природи, включаючи, патогенні бактерії і бактеріальні токсини, харчові алергени, лікарські препарати і отрути, солі важких металів, радіонукліди, алкоголь, надлишок білірубіну , сечовини, холестерину. Місцево: сприяє відторгненню нежиттєздатних тканин і швидкому загоєнню ран. Чи не розщеплюється і не всмоктується в шлунково-кишковому тракті. Швидко виводиться з організму в незміненому вигляді.
secretaryДієтичні добавкиСЕРІЯ "НЖ" В ТАБЛЕТКАХФорма випуску: 20 таблеток по 500 мг. склад: Орісіл, МКЦ. показання: має виражені сорбційні і детоксикаційні властивості, рекомендований при отруєннях, інтоксикаціях, проносі, здутті живота, для очищення кишечника, профілактики алергічних захворювань. Рекомендації щодо застосування: по 1 таблетці 2 рази на день за 10 хвилин до їди. Терміни та умови зберігання: 36 місяців при температурі до +25 о С Протипоказання: індивідуальна непереносимість...Дієтичні добавки і натуральна косметика